Volver a la búsqueda

RIV AUTO SERV SRL

Activa

RIV AUTO SERV SRL este o firmă înființată în anul 2007 cu sediul în Municipiul Dej, Cluj. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 273.891 lei și un profit net de 200.161 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 21988075 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #22198CAEN 7490 #1513

Información general

NombreRIV AUTO SERV SRL
CUI21988075
N.º de registroJ2007002826124
DirecciónStr. AVRAM IANCU, 5, Municipiul Dej, Cluj
Código CAEN principal8210
Códigos CAEN autorizados7420743074908219
Fecha de registro22/06/2007
Autoridad fiscalUnitatea Fiscală Municipală Dej
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
RUS IOANAadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

216 mil RON

vs 274 mil RON

≈ 42,8 mil €

Profit net (2025)

123 mil RON

vs 200 mil RON

≈ 24,3 mil €

Capitaluri proprii (2025)

123 mil RON

vs 200 mil RON

≈ 24,4 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
215.540
≈ 42,8 mil €
122.530
≈ 24,3 mil €
1
2024
273.891
≈ 55,1 mil €
200.161
≈ 40,2 mil €
1
2023
180.338
≈ 36,5 mil €
120.775
≈ 24,4 mil €
1
2022
209.853
≈ 42,6 mil €
40.853
≈ 8,28 mil €
4
2021
264.995
≈ 53,9 mil €
105.538
≈ 21,4 mil €
3
2020
271.439
≈ 56,1 mil €
156.125
≈ 32,3 mil €
3
2019
290.546
≈ 61,2 mil €
140.712
≈ 29,7 mil €
4
2018
285.698
≈ 61,4 mil €
111.897
≈ 24 mil €
5
2017
203.821
≈ 44,6 mil €
96.616
≈ 21,2 mil €
4
2016
197.506
≈ 44 mil €
102.815
≈ 22,9 mil €
2
2015
190.140
≈ 42,8 mil €
75.117
≈ 16,9 mil €
3
2014
110.135
≈ 24,8 mil €
35.271
≈ 7,94 mil €
3
2013
107.491
≈ 24,3 mil €
10.553
≈ 2,39 mil €
3
2012
100.125
≈ 22,5 mil €
5598
≈ 1,26 mil €
3

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

56,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,8%

Ratio de liquidez corriente

9,02

Rotación de activos

1,56

Facturación por empleado

216 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma RIV AUTO SERV SRL după CUI?

Cauți CUI 21988075. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RIV AUTO SERV SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RIV AUTO SERV SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RIV AUTO SERV SRL, CUI 21988075, nr. Reg. Com. J2007002826124, sediu Municipiul Dej, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RIV AUTO SERV SRL în 2025?

RIV AUTO SERV SRL (CUI 21988075) a avut o marjă de profit net de 56,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).