Volver a la búsqueda

VIOLIN SRL

ActivaRegistrada en IVA

VIOLIN SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Baia Mare. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 88.000 lei și un profit net de 37.910 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 2198789 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Maramureș #10395CAEN 6820 #10359

Información general

NombreVIOLIN SRL
CUI2198789
N.º de registroJ1991000465245
DirecciónStr. ION LUCA CARAGIALE, 11, Municipiul Baia Mare, Maramureş
Código CAEN principal6820
Fecha de registro03/05/1991
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

84 mil RON

vs 88 mil RON

≈ 16,7 mil €

Profit net (2025)

22,8 mil RON

vs 37,9 mil RON

≈ 4,52 mil €

Capitaluri proprii (2025)

130 mil RON

vs 145 mil RON

≈ 25,7 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
84.000
≈ 16,7 mil €
22.791
≈ 4,52 mil €
1
2024
88.000
≈ 17,7 mil €
37.910
≈ 7,62 mil €
1
2023
96.000
≈ 19,4 mil €
46.314
≈ 9,36 mil €
1
2022
96.000
≈ 19,5 mil €
47.637
≈ 9,66 mil €
1
2021
93.000
≈ 18,9 mil €
53.161
≈ 10,8 mil €
1
2020
75.583
≈ 15,6 mil €
46.952
≈ 9,71 mil €
1
2019
88.318
≈ 18,6 mil €
58.944
≈ 12,4 mil €
1
2018
96.000
≈ 20,6 mil €
57.504
≈ 12,4 mil €
1
2017
96.000
≈ 21 mil €
55.166
≈ 12,1 mil €
1
2016
89.884
≈ 20 mil €
53.248
≈ 11,9 mil €
1
2015
95.806
≈ 21,6 mil €
61.394
≈ 13,8 mil €
1
2014
95.568
≈ 21,5 mil €
58.522
≈ 13,2 mil €
1
2013
95.426
≈ 21,6 mil €
61.068
≈ 13,8 mil €
1
2012
95.568
≈ 21,4 mil €
62.227
≈ 14 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

27,1%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

17,6%

Ratio de liquidez corriente

2,4

Rotación de activos

0,46

Facturación por empleado

84 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VIOLIN SRL după CUI?

Cauți CUI 2198789. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VIOLIN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VIOLIN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VIOLIN SRL, CUI 2198789, nr. Reg. Com. J1991000465245, sediu Municipiul Baia Mare, Maramureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VIOLIN SRL în 2025?

VIOLIN SRL (CUI 2198789) a avut o marjă de profit net de 27,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).