Volver a la búsqueda

ACTIVE LEAD SRL

ActivaRegistrada en IVA

ACTIVE LEAD SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în satul Sălicea, comuna Ciurila, județul Cluj. Activitatea principală este codul CAEN 7022, iar în anul 2024 cifra de afaceri a fost de 1.253.971 lei cu un profit net de 799.655 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 21608460 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #8180CAEN 7022 #1091

Información general

NombreACTIVE LEAD SRL
CUI21608460
N.º de registroJ12/1862/2007
DirecciónSĂLICEA, 78 I, Sat Sălicea, Comuna Ciurila, Cluj
Código CAEN principal7022
Códigos CAEN autorizados682068317022783085599329
Fecha de registro20/04/2007
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
VÎLCEANU OVIDIUadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

972 mil RON

vs 1,25 M RON

≈ 193 mil €

Profit net (2025)

588 mil RON

vs 800 mil RON

≈ 117 mil €

Capitaluri proprii (2025)

588 mil RON

vs 800 mil RON

≈ 117 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
972.184
≈ 193 mil €
588.008
≈ 117 mil €
1
2024
1.253.971
≈ 252 mil €
799.655
≈ 161 mil €
1
2023
1.556.595
≈ 315 mil €
1.078.653
≈ 218 mil €
1
2022
716.031
≈ 145 mil €
527.294
≈ 107 mil €
1
2021
455.431
≈ 92,6 mil €
300.965
≈ 61,2 mil €
1
2020
403.656
≈ 83,5 mil €
245.267
≈ 50,7 mil €
1
2019
448.061
≈ 94,4 mil €
282.304
≈ 59,5 mil €
1
2018
315.410
≈ 67,8 mil €
147.174
≈ 31,6 mil €
1
2017
198.065
≈ 43,4 mil €
87.637
≈ 19,2 mil €
1
2016
250.535
≈ 55,8 mil €
171.830
≈ 38,3 mil €
1
2015
83.377
≈ 18,8 mil €
29.453
≈ 6,63 mil €
1
2014
95.365
≈ 21,5 mil €
59.783
≈ 13,5 mil €
1
2013
202.480
≈ 45,8 mil €
22.668
≈ 5,13 mil €
1
2012
275.255
≈ 61,8 mil €
134.667
≈ 30,2 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

60,5%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

100%

Ratio de liquidez corriente

3,42

Rotación de activos

1,34

Facturación por empleado

972 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2008-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ACTIVE LEAD SRL după CUI?

Cauți CUI 21608460. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ACTIVE LEAD SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ACTIVE LEAD SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ACTIVE LEAD SRL, CUI 21608460, nr. Reg. Com. J12/1862/2007, sediu Sat Sălicea, Comuna Ciurila, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ACTIVE LEAD SRL în 2025?

ACTIVE LEAD SRL (CUI 21608460) a avut o marjă de profit net de 60,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).