Volver a la búsqueda

MADII SRL

ActivaRegistrada en IVA

MADII SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în sat Iazu, comuna Cojasca, județul Dâmbovița. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 5.804.676 lei și un profit net de 1.419.586 lei cu 14 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 21226427 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Dâmbovița #557CAEN 4941 #2412

Información general

NombreMADII SRL
CUI21226427
N.º de registroJ15/335/2007
DirecciónCOM. COJASCA, 39, Sat Iazu, Comuna Cojasca, Dâmboviţa
Código CAEN principal4941
Códigos CAEN autorizados4120433143334334433943994799
Fecha de registro27/02/2007
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,8 M RON

vs 5,3 M RON

≈ 1,15 M €

Profit net (2025)

1,42 M RON

vs 813 mil RON

≈ 282 mil €

Capitaluri proprii (2025)

1,42 M RON

vs 813 mil RON

≈ 282 mil €

Angajați (2025)

14
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5.804.676
≈ 1,15 M €
1.419.586
≈ 282 mil €
14
2024
5.302.258
≈ 1,07 M €
812.806
≈ 163 mil €
16
2023
5.253.861
≈ 1,06 M €
739.500
≈ 149 mil €
14
2022
5.673.547
≈ 1,15 M €
1.082.399
≈ 219 mil €
16
2021
4.819.271
≈ 979 mil €
1.032.248
≈ 210 mil €
21
2020
4.510.241
≈ 932 mil €
1.651.624
≈ 341 mil €
21
2019
4.048.527
≈ 853 mil €
2.101.540
≈ 443 mil €
18
2018
1.901.269
≈ 409 mil €
486.293
≈ 105 mil €
14
2017
1.508.643
≈ 330 mil €
915.422
≈ 200 mil €
—
2016
1.005.432
≈ 224 mil €
375.095
≈ 83,5 mil €
17
2014
394.292
≈ 88,7 mil €
-44.715
≈ -10,1 mil €
—
2013
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—
2012
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

24,5%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

100%

Ratio de liquidez corriente

1,07

Rotación de activos

1,39

Facturación por empleado

415 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2014-07-04—
2012-07-062013-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.d) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2007-03-012010-05-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma MADII SRL după CUI?

Cauți CUI 21226427. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MADII SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MADII SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MADII SRL, CUI 21226427, nr. Reg. Com. J15/335/2007, sediu Sat Iazu, Comuna Cojasca, Dâmboviţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MADII SRL în 2025?

MADII SRL (CUI 21226427) a avut o marjă de profit net de 24,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).