Volver a la búsqueda

COMPANIA DE APA ARIES SA

ActivaRegistrada en IVA

Compania de Apa Aries SA are sediul în municipiul Turda, județul Cluj și a fost înființată în anul 2007. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 69.470.808 lei, un profit net de 13.463.586 lei și 288 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 20330054 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #260CAEN 3600 #37

Información general

NombreCOMPANIA DE APA ARIES SA
CUI20330054
N.º de registroJ2007000002128
DirecciónAXENTE SEVER, 2, Municipiul Turda, Cluj
Código CAEN principal3600
Fecha de registro03/01/2007
Autoridad fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Forma jurídicaSA
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
FARCAȘ TRAIANadministrator
DAN CRISTIAN-LUCIANadministrator
GOIA RADU ANDREIadministrator
POP VASILE-CRISTIANadministrator
VARGA PETRUadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

69,5 M RON

vs 60,4 M RON

≈ 13,8 M €

Profit net (2025)

13,5 M RON

vs 10,7 M RON

≈ 2,67 M €

Capitaluri proprii (2025)

59,8 M RON

vs 46 M RON

≈ 11,9 M €

Angajați (2025)

288
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
69.470.808
≈ 13,8 M €
13.463.586
≈ 2,67 M €
288
2024
60.408.271
≈ 12,1 M €
10.673.757
≈ 2,15 M €
279
2023
55.525.180
≈ 11,2 M €
8.251.423
≈ 1,67 M €
300
2022
45.545.227
≈ 9,24 M €
5.455.400
≈ 1,11 M €
306
2021
39.405.279
≈ 8,01 M €
3.621.592
≈ 736 mil €
316
2020
35.983.350
≈ 7,44 M €
5.054.687
≈ 1,04 M €
326
2019
31.358.084
≈ 6,61 M €
2.857.032
≈ 602 mil €
330
2018
26.402.733
≈ 5,67 M €
667.042
≈ 143 mil €
334
2017
24.089.832
≈ 5,27 M €
460.220
≈ 101 mil €
346
2016
24.631.773
≈ 5,48 M €
509.300
≈ 113 mil €
361
2015
23.571.675
≈ 5,3 M €
456.461
≈ 103 mil €
359
2014
22.912.037
≈ 5,16 M €
458.482
≈ 103 mil €
344
2013
18.751.517
≈ 4,24 M €
166.169
≈ 37,6 mil €
286
2012
17.612.738
≈ 3,95 M €
108.977
≈ 24,5 mil €
273

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

19,4%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

22,5%

Ratio de liquidez corriente

0,84

Rotación de activos

0,09

Facturación por empleado

241 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2007-01-05—

Întrebări frecvente

Cum verific firma COMPANIA DE APA ARIES SA după CUI?

Cauți CUI 20330054. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COMPANIA DE APA ARIES SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru COMPANIA DE APA ARIES SA?

Datele de facturare sunt denumirea COMPANIA DE APA ARIES SA, CUI 20330054, nr. Reg. Com. J2007000002128, sediu Municipiul Turda, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are COMPANIA DE APA ARIES SA în 2025?

COMPANIA DE APA ARIES SA (CUI 20330054) a avut o marjă de profit net de 19,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).