Volver a la búsqueda

PRODVINALCO SA

ActivaRegistrada en IVA

PRODVINALCO SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Cluj-Napoca. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 71.304.650 lei și un profit net de 19.488.493 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 199222 · Salud financiera

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posición en el ranking 2025: Cluj #253CAEN 1101 #3

Información general

NombrePRODVINALCO SA
CUI199222
N.º de registroJ1991000068121
DirecciónBACIULUI, 2-4, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Código CAEN principal1101
Fecha de registro08/02/1991
Autoridad fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Forma jurídicaSA
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
ALBON VASILEadministrator
TODEA MIRCEA-VLADadministrator
HOSU MARCELadministrator
ALBON MIRCEA RADUadministrator
HOSU RALUCA PAULAadministrator
PEŢU OTILIAreprezentant al persoanei juridice

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

71,3 M RON

vs 68,8 M RON

≈ 14,2 M €

Profit net (2025)

19,5 M RON

vs 19,6 M RON

≈ 3,87 M €

Capitaluri proprii (2025)

77,3 M RON

vs 85,7 M RON

≈ 15,3 M €

Angajați (2025)

100
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
71.304.650
≈ 14,2 M €
19.488.493
≈ 3,87 M €
100
2024
68.795.058
≈ 13,8 M €
19.619.787
≈ 3,94 M €
104
2023
69.880.401
≈ 14,1 M €
17.506.409
≈ 3,54 M €
104
2022
59.795.920
≈ 12,1 M €
13.557.452
≈ 2,75 M €
106
2021
54.342.986
≈ 11 M €
14.006.648
≈ 2,85 M €
107
2020
53.839.438
≈ 11,1 M €
14.623.683
≈ 3,02 M €
103
2019
48.519.812
≈ 10,2 M €
11.768.791
≈ 2,48 M €
100
2018
52.837.384
≈ 11,4 M €
13.552.870
≈ 2,91 M €
101
2017
54.265.857
≈ 11,9 M €
13.583.242
≈ 2,97 M €
106
2016
41.320.736
≈ 9,2 M €
10.989.651
≈ 2,45 M €
95
2015
23.551.000
≈ 5,3 M €
2.617.185
≈ 589 mil €
95
2014
27.995.290
≈ 6,3 M €
611.381
≈ 138 mil €
94
2013
32.293.361
≈ 7,31 M €
4.361.257
≈ 987 mil €
102
2012
35.516.103
≈ 7,97 M €
4.759.537
≈ 1,07 M €
96

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

27,3%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

25,2%

Ratio de liquidez corriente

2,05

Rotación de activos

0,57

Facturación por empleado

713 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PRODVINALCO SA după CUI?

Cauți CUI 199222. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PRODVINALCO SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PRODVINALCO SA?

Datele de facturare sunt denumirea PRODVINALCO SA, CUI 199222, nr. Reg. Com. J1991000068121, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PRODVINALCO SA în 2025?

PRODVINALCO SA (CUI 199222) a avut o marjă de profit net de 27,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).