Volver a la búsqueda

STEP IN SRL

Activa

STEP IN SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în sat Giarmata, județul Timiș. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.830.141 lei și un profit net de 688.733 lei cu 8 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 19154175 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #4329CAEN 6619 #129

Información general

NombreSTEP IN SRL
CUI19154175
N.º de registroJ2006003444355
DirecciónConcesionarilor, 10, Sat Giarmata, Comuna Giarmata, Timiş
Código CAEN principal6619
Códigos CAEN autorizados6499661966227320
Fecha de registro01/11/2006
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
BRENDA CARMENadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,8 M RON

vs 1,83 M RON

≈ 358 mil €

Profit net (2025)

430 mil RON

vs 689 mil RON

≈ 85,4 mil €

Capitaluri proprii (2025)

430 mil RON

vs 689 mil RON

≈ 85,4 mil €

Angajați (2025)

8
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.804.831
≈ 358 mil €
430.167
≈ 85,4 mil €
8
2024
1.830.141
≈ 368 mil €
688.733
≈ 138 mil €
8
2023
1.165.805
≈ 236 mil €
258.555
≈ 52,3 mil €
7
2022
1.169.034
≈ 237 mil €
379.750
≈ 77 mil €
7
2021
1.008.773
≈ 205 mil €
419.274
≈ 85,2 mil €
6
2020
943.352
≈ 195 mil €
312.493
≈ 64,6 mil €
6
2019
847.946
≈ 179 mil €
224.230
≈ 47,3 mil €
8
2018
981.680
≈ 211 mil €
336.981
≈ 72,4 mil €
8
2017
902.885
≈ 198 mil €
308.010
≈ 67,4 mil €
9
2016
852.378
≈ 190 mil €
240.691
≈ 53,6 mil €
8
2015
741.202
≈ 167 mil €
206.306
≈ 46,4 mil €
7
2014
727.751
≈ 164 mil €
229.226
≈ 51,6 mil €
7
2013
590.502
≈ 134 mil €
97.776
≈ 22,1 mil €
6
2012
447.663
≈ 100 mil €
47.312
≈ 10,6 mil €
5

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

23,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

1,27

Rotación de activos

1,86

Facturación por empleado

226 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma STEP IN SRL după CUI?

Cauți CUI 19154175. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STEP IN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STEP IN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STEP IN SRL, CUI 19154175, nr. Reg. Com. J2006003444355, sediu Sat Giarmata, Comuna Giarmata, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STEP IN SRL în 2025?

STEP IN SRL (CUI 19154175) a avut o marjă de profit net de 23,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).