Volver a la búsqueda

ROMGORA SRL

ActivaRegistrada en IVA

ROMGORA SRL este o firmă înființată în anul 2006 cu sediul în satul Moşniţa Nouă, județul Timiș. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 235.401 lei și un profit net de 107.940 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 18957540 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #16511CAEN 4334 #569

Información general

NombreROMGORA SRL
CUI18957540
N.º de registroJ2006002660354
DirecciónDrogheriei, 23, Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş
Código CAEN principal4334
Fecha de registro23/08/2006
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
PETRUŞ GORIŢAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

235 mil RON

vs 79,8 mil RON

≈ 46,7 mil €

Profit net (2025)

108 mil RON

vs -47,7 mil RON

≈ 21,4 mil €

Capitaluri proprii (2025)

108 mil RON

vs 100 mil RON

≈ 21,5 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
235.401
≈ 46,7 mil €
107.940
≈ 21,4 mil €
1
2024
79.832
≈ 16 mil €
-47.669
≈ -9,58 mil €
2
2023
304.688
≈ 61,6 mil €
115.204
≈ 23,3 mil €
2
2022
36.200
≈ 7,34 mil €
2815
≈ 571 €
1
2021
363.000
≈ 73,8 mil €
122.376
≈ 24,9 mil €
2
2020
311.679
≈ 64,4 mil €
306.269
≈ 63,3 mil €
2
2019
191.595
≈ 40,4 mil €
61.390
≈ 12,9 mil €
2
2018
485.776
≈ 104 mil €
282.004
≈ 60,6 mil €
2
2017
72.367
≈ 15,8 mil €
3822
≈ 837 €
2
2016
72.499
≈ 16,1 mil €
-12.639
≈ -2,81 mil €
2
2015
237.611
≈ 53,5 mil €
33.656
≈ 7,57 mil €
2
2014
159.131
≈ 35,8 mil €
14.591
≈ 3,28 mil €
0
2013
68.727
≈ 15,6 mil €
-17.047
≈ -3,86 mil €
1
2012
0
≈ 0 €
-22.387
≈ -5,02 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

45,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,8%

Ratio de liquidez corriente

2,09

Rotación de activos

1,15

Facturación por empleado

235 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2006-08-25—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ROMGORA SRL după CUI?

Cauți CUI 18957540. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ROMGORA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ROMGORA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ROMGORA SRL, CUI 18957540, nr. Reg. Com. J2006002660354, sediu Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ROMGORA SRL în 2025?

ROMGORA SRL (CUI 18957540) a avut o marjă de profit net de 45,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).