Volver a la búsqueda

B & B AUDIT SRL

ActivaRegistrada en IVA

B & B AUDIT SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 6920 și în anul 2024 a înregistrat o cifră de afaceri de 492.343 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 18869007 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #10379CAEN 6920 #1949

Información general

NombreB & B AUDIT SRL
CUI18869007
N.º de registroJ2006002356356
DirecciónMARIANA DRĂGHICESCU, 11, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6920
Fecha de registro20/07/2006
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
TACHE MARIANadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

481 mil RON

vs 492 mil RON

≈ 95,4 mil €

Profit net (2025)

340 mil RON

vs 368 mil RON

≈ 67,6 mil €

Capitaluri proprii (2025)

343 mil RON

vs 371 mil RON

≈ 68 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
480.583
≈ 95,4 mil €
340.370
≈ 67,6 mil €
1
2024
492.343
≈ 99 mil €
368.217
≈ 74 mil €
1
2023
456.939
≈ 92,4 mil €
323.116
≈ 65,3 mil €
1
2022
452.320
≈ 91,7 mil €
320.917
≈ 65,1 mil €
1
2021
363.621
≈ 73,9 mil €
240.258
≈ 48,8 mil €
1
2020
312.407
≈ 64,6 mil €
197.543
≈ 40,8 mil €
1
2019
357.032
≈ 75,2 mil €
231.411
≈ 48,8 mil €
1
2018
300.734
≈ 64,6 mil €
218.050
≈ 46,9 mil €
1
2017
68.725
≈ 15 mil €
14.024
≈ 3,07 mil €
1
2016
99.300
≈ 22,1 mil €
36.733
≈ 8,18 mil €
1
2015
99.684
≈ 22,4 mil €
42.760
≈ 9,62 mil €
0
2014
111.403
≈ 25,1 mil €
80.242
≈ 18,1 mil €
—
2013
102.982
≈ 23,3 mil €
80.018
≈ 18,1 mil €
0
2012
99.258
≈ 22,3 mil €
82.612
≈ 18,5 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

70,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,3%

Ratio de liquidez corriente

9,35

Rotación de activos

1,24

Facturación por empleado

481 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2006-07-26—

Întrebări frecvente

Cum verific firma B & B AUDIT SRL după CUI?

Cauți CUI 18869007. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru B & B AUDIT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru B & B AUDIT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea B & B AUDIT SRL, CUI 18869007, nr. Reg. Com. J2006002356356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are B & B AUDIT SRL în 2025?

B & B AUDIT SRL (CUI 18869007) a avut o marjă de profit net de 70,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).