Volver a la búsqueda

RANDAL INTERMEDIERI SRL

Activa

RANDAL INTERMEDIERI SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în Municipiul Marghita, Bihor. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 360.972 lei și un profit net de 46.394 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 18768061 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Bihor #9766CAEN 6622 #602

Información general

NombreRANDAL INTERMEDIERI SRL
CUI18768061
N.º de registroJ2006001263059
DirecciónCRINULUI, 1, Municipiul Marghita, Bihor
Código CAEN principal6622
Fecha de registro15/06/2006
Autoridad fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Marghita
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
BUZILA FLORENTINAadministrator
BUZILA SORIN PETRUadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

361 mil RON

vs 278 mil RON

≈ 71,6 mil €

Profit net (2025)

46,4 mil RON

vs 1,23 mil RON

≈ 9,21 mil €

Capitaluri proprii (2025)

53,6 mil RON

vs 7,23 mil RON

≈ 10,6 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
360.972
≈ 71,6 mil €
46.394
≈ 9,21 mil €
1
2024
278.260
≈ 55,9 mil €
1232
≈ 248 €
2
2023
291.542
≈ 58,9 mil €
3258
≈ 659 €
2
2022
286.817
≈ 58,2 mil €
68.541
≈ 13,9 mil €
2
2021
267.402
≈ 54,3 mil €
108.717
≈ 22,1 mil €
2
2020
249.930
≈ 51,7 mil €
131.278
≈ 27,1 mil €
3
2019
276.024
≈ 58,2 mil €
76.108
≈ 16 mil €
4
2018
266.141
≈ 57,2 mil €
118.609
≈ 25,5 mil €
4
2017
224.993
≈ 49,3 mil €
119.323
≈ 26,1 mil €
4
2016
201.496
≈ 44,9 mil €
93.855
≈ 20,9 mil €
4
2015
178.623
≈ 40,2 mil €
23.665
≈ 5,32 mil €
4
2014
142.990
≈ 32,2 mil €
9393
≈ 2,11 mil €
3
2013
152.871
≈ 34,6 mil €
33.129
≈ 7,5 mil €
2
2012
108.644
≈ 24,4 mil €
10.570
≈ 2,37 mil €
2

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

12,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

86,5%

Ratio de liquidez corriente

6,12

Rotación de activos

5,64

Facturación por empleado

361 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2018-09-012019-01-15Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2006-06-192011-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma RANDAL INTERMEDIERI SRL după CUI?

Cauți CUI 18768061. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RANDAL INTERMEDIERI SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RANDAL INTERMEDIERI SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RANDAL INTERMEDIERI SRL, CUI 18768061, nr. Reg. Com. J2006001263059, sediu Municipiul Marghita, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RANDAL INTERMEDIERI SRL în 2025?

RANDAL INTERMEDIERI SRL (CUI 18768061) a avut o marjă de profit net de 12,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).