Volver a la búsqueda

UNION SERV SRL

ActivaRegistrada en IVA

UNION SERV SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Mangalia, Constanța. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 57.423.301 lei, profitul net a fost de 14.821.327 lei și numărul angajaților a fost de 150.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 1868341 · Salud financiera

Distincții top 102 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posición en el ranking 2025: Constanța #184CAEN 2511 #43

Información general

NombreUNION SERV SRL
CUI1868341
N.º de registroJ1991004713133
DirecciónStr. M.I.DOBROGEANU, 20B, Municipiul Mangalia, Constanţa
Código CAEN principal2511
Fecha de registro24/12/1991
Autoridad fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Constanţa
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
BARI ADRIANadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

57,4 M RON

vs 28,3 M RON

≈ 11,4 M €

Profit net (2025)

14,8 M RON

vs 3,32 M RON

≈ 2,94 M €

Capitaluri proprii (2025)

19,8 M RON

vs 13,3 M RON

≈ 3,93 M €

Angajați (2025)

150
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
57.423.301
≈ 11,4 M €
14.821.327
≈ 2,94 M €
150
2024
28.261.114
≈ 5,68 M €
3.318.096
≈ 667 mil €
96
2023
47.634.658
≈ 9,63 M €
12.300.219
≈ 2,49 M €
69
2022
19.582.116
≈ 3,97 M €
1.621.016
≈ 329 mil €
21
2021
13.064.464
≈ 2,66 M €
1.092.729
≈ 222 mil €
12
2020
8.954.844
≈ 1,85 M €
903.710
≈ 187 mil €
30
2019
10.173.234
≈ 2,14 M €
915.470
≈ 193 mil €
5
2018
3.262.936
≈ 701 mil €
1.200.679
≈ 258 mil €
26
2017
1.731.517
≈ 379 mil €
-26.560
≈ -5,81 mil €
30
2016
6.843.131
≈ 1,52 M €
3.840.289
≈ 855 mil €
44
2015
1.926.025
≈ 433 mil €
384.147
≈ 86,4 mil €
32
2014
865.987
≈ 195 mil €
16.759
≈ 3,77 mil €
10
2013
1.372.869
≈ 311 mil €
65.445
≈ 14,8 mil €
8
2012
1.520.570
≈ 341 mil €
126.976
≈ 28,5 mil €
9

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

25,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

74,9%

Ratio de liquidez corriente

1,02

Rotación de activos

1,4

Facturación por empleado

383 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
1998-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma UNION SERV SRL după CUI?

Cauți CUI 1868341. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru UNION SERV SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru UNION SERV SRL?

Datele de facturare sunt denumirea UNION SERV SRL, CUI 1868341, nr. Reg. Com. J1991004713133, sediu Municipiul Mangalia, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are UNION SERV SRL în 2025?

UNION SERV SRL (CUI 1868341) a avut o marjă de profit net de 25,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).