Volver a la búsqueda

MENDOLA PRO SRL

ActivaRegistrada en IVA

MENDOLA PRO SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în satul Vlaha, comuna Savadisla, județul Cluj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 43.107.029 lei și un profit net de 1.944.055 lei cu 114 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 18560000 · Salud financiera

Distincții top 104 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posición en el ranking 2025: Cluj #405CAEN 4755 #15

Información general

NombreMENDOLA PRO SRL
CUI18560000
N.º de registroJ2006001215124
DirecciónVLAHA, 22, Sat Vlaha, Comuna Savadisla, Cluj
Código CAEN principal4755
Fecha de registro06/04/2006
Autoridad fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
GUNDISCH AGNESadministrator
VASAR DORINAreprezentant al persoanei juridice
MATARAGIU CARMENreprezentant al persoanei juridice
GUNDISCH ZOLTANreprezentant al persoanei juridice

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

43,1 M RON

vs 40,2 M RON

≈ 8,56 M €

Profit net (2025)

1,94 M RON

vs 321 mil RON

≈ 386 mil €

Capitaluri proprii (2025)

5,86 M RON

vs 4,3 M RON

≈ 1,16 M €

Angajați (2025)

114
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
43.107.029
≈ 8,56 M €
1.944.055
≈ 386 mil €
114
2024
40.153.958
≈ 8,07 M €
320.714
≈ 64,5 mil €
125
2023
36.866.438
≈ 7,45 M €
-973.580
≈ -197 mil €
132
2022
40.152.221
≈ 8,14 M €
-641.525
≈ -130 mil €
154
2021
38.977.957
≈ 7,92 M €
559.086
≈ 114 mil €
167
2020
28.562.002
≈ 5,9 M €
1.211.876
≈ 251 mil €
151
2019
31.256.835
≈ 6,59 M €
792.558
≈ 167 mil €
189
2018
26.847.899
≈ 5,77 M €
1.588.594
≈ 341 mil €
138
2017
21.797.865
≈ 4,77 M €
165.310
≈ 36,2 mil €
124
2016
18.984.747
≈ 4,23 M €
770.098
≈ 171 mil €
115
2015
17.464.229
≈ 3,93 M €
696.999
≈ 157 mil €
124
2014
13.284.664
≈ 2,99 M €
1.254.839
≈ 282 mil €
86
2013
8.754.268
≈ 1,98 M €
726.873
≈ 164 mil €
59
2012
5.825.306
≈ 1,31 M €
551.251
≈ 124 mil €
40

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

4,5%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

33,2%

Ratio de liquidez corriente

1,41

Rotación de activos

2,68

Facturación por empleado

378 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2006-04-10—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MENDOLA PRO SRL după CUI?

Cauți CUI 18560000. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MENDOLA PRO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MENDOLA PRO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MENDOLA PRO SRL, CUI 18560000, nr. Reg. Com. J2006001215124, sediu Sat Vlaha, Comuna Savadisla, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MENDOLA PRO SRL în 2025?

MENDOLA PRO SRL (CUI 18560000) a avut o marjă de profit net de 4,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).