Volver a la búsqueda

PRIMA TOUR SRL

ActivaRegistrada en IVA

PRIMA TOUR SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în sat Bucovaţ, Comuna Bucovăţ, Timiş. Pentru anul 2025, cifra de afaceri este de 175.302 lei, profitul net este de 29.013 lei și are 1 angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 18306348 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #18919CAEN 5590 #883

Información general

NombrePRIMA TOUR SRL
CUI18306348
N.º de registroJ2006000159355
DirecciónTrandafirilor, 3, Sat Bucovaţ, Comuna Bucovăţ, Timiş
Código CAEN principal5590
Códigos CAEN autorizados559068208299
Fecha de registro24/01/2006
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

175 mil RON

vs 167 mil RON

≈ 34,8 mil €

Profit net (2025)

29 mil RON

vs 37,1 mil RON

≈ 5,76 mil €

Capitaluri proprii (2025)

78,8 mil RON

vs 49,8 mil RON

≈ 15,6 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
175.302
≈ 34,8 mil €
29.013
≈ 5,76 mil €
1
2024
167.146
≈ 33,6 mil €
37.081
≈ 7,45 mil €
1
2023
137.196
≈ 27,7 mil €
23.305
≈ 4,71 mil €
1
2022
116.897
≈ 23,7 mil €
227.859
≈ 46,2 mil €
1
2021
119.006
≈ 24,2 mil €
36.439
≈ 7,41 mil €
1
2020
116.989
≈ 24,2 mil €
42.112
≈ 8,71 mil €
0
2019
114.770
≈ 24,2 mil €
38.920
≈ 8,2 mil €
0
2018
101.974
≈ 21,9 mil €
-15.604
≈ -3,35 mil €
1
2017
153.660
≈ 33,6 mil €
30.071
≈ 6,58 mil €
2
2016
83.158
≈ 18,5 mil €
3606
≈ 803 €
2
2015
124.717
≈ 28,1 mil €
45.484
≈ 10,2 mil €
2
2014
68.666
≈ 15,4 mil €
-47
≈ -10,6 €
2
2013
115.958
≈ 26,2 mil €
36.697
≈ 8,3 mil €
2
2012
114.919
≈ 25,8 mil €
35.490
≈ 7,96 mil €
2

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

16,6%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

36,8%

Ratio de liquidez corriente

0,07

Rotación de activos

0,58

Facturación por empleado

175 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2006-01-26—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PRIMA TOUR SRL după CUI?

Cauți CUI 18306348. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PRIMA TOUR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PRIMA TOUR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PRIMA TOUR SRL, CUI 18306348, nr. Reg. Com. J2006000159355, sediu Sat Bucovaţ, Comuna Bucovăţ, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PRIMA TOUR SRL în 2025?

PRIMA TOUR SRL (CUI 18306348) a avut o marjă de profit net de 16,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).