Volver a la búsqueda

SENDAL SRL

ActivaRegistrada en IVA

SENDAL SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 5911 pentru producție cinematografică, video și de programe de televiziune.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 18022095 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #17921CAEN 5911 #1198

Información general

NombreSENDAL SRL
CUI18022095
N.º de registroJ35/3218/2005
DirecciónAleea CASCADEI, 2, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal5911
Fecha de registro07/10/2005
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

199 mil RON

vs 357 mil RON

≈ 39,4 mil €

Profit net (2025)

130 mil RON

vs 292 mil RON

≈ 25,8 mil €

Capitaluri proprii (2025)

130 mil RON

vs 292 mil RON

≈ 25,8 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
198.598
≈ 39,4 mil €
129.892
≈ 25,8 mil €
1
2024
357.442
≈ 71,9 mil €
291.579
≈ 58,6 mil €
1
2023
150.414
≈ 30,4 mil €
91.537
≈ 18,5 mil €
1
2022
142.648
≈ 28,9 mil €
124.604
≈ 25,3 mil €
1
2021
89.953
≈ 18,3 mil €
55.113
≈ 11,2 mil €
1
2020
126.479
≈ 26,1 mil €
41.418
≈ 8,56 mil €
1
2019
86.616
≈ 18,3 mil €
-20.969
≈ -4,42 mil €
1
2018
144.282
≈ 31 mil €
39.805
≈ 8,55 mil €
1
2017
125.862
≈ 27,6 mil €
29.545
≈ 6,47 mil €
1
2016
218.317
≈ 48,6 mil €
95.241
≈ 21,2 mil €
1
2015
159.226
≈ 35,8 mil €
59.363
≈ 13,4 mil €
1
2014
143.013
≈ 32,2 mil €
47.991
≈ 10,8 mil €
1
2013
165.126
≈ 37,4 mil €
73.271
≈ 16,6 mil €
2
2012
225.329
≈ 50,6 mil €
128.657
≈ 28,9 mil €
3

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

65,4%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,8%

Ratio de liquidez corriente

3,63

Rotación de activos

1,15

Facturación por empleado

199 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2005-10-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SENDAL SRL după CUI?

Cauți CUI 18022095. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SENDAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SENDAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SENDAL SRL, CUI 18022095, nr. Reg. Com. J35/3218/2005, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SENDAL SRL în 2025?

SENDAL SRL (CUI 18022095) a avut o marjă de profit net de 65,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).