Volver a la búsqueda

STEP UP SRL

ActivaRegistrada en IVA

STEP UP SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2024, cifra de afaceri a fost de 2.255.789 lei și profitul net de 870.907 lei cu 1 angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 17968304 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #5844CAEN 8559 #317

Información general

NombreSTEP UP SRL
CUI17968304
N.º de registroJ35/2975/2005
DirecciónCONSTANTIN IOTZU, 3, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal8559
Códigos CAEN autorizados55205590620168207022781085599329
Fecha de registro19/09/2005
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
CĂRĂMIDARIU LUCIAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,19 M RON

vs 2,26 M RON

≈ 236 mil €

Profit net (2025)

508 mil RON

vs 871 mil RON

≈ 101 mil €

Capitaluri proprii (2025)

1,44 M RON

vs 1,45 M RON

≈ 285 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.190.199
≈ 236 mil €
508.210
≈ 101 mil €
1
2024
2.255.789
≈ 453 mil €
870.907
≈ 175 mil €
1
2023
2.126.325
≈ 430 mil €
552.220
≈ 112 mil €
1
2022
1.813.868
≈ 368 mil €
294.996
≈ 59,8 mil €
2
2021
1.156.713
≈ 235 mil €
103.285
≈ 21 mil €
2
2020
937.113
≈ 194 mil €
218.419
≈ 45,2 mil €
3
2019
1.114.091
≈ 235 mil €
48.972
≈ 10,3 mil €
6
2018
800.464
≈ 172 mil €
2216
≈ 476 €
6
2017
898.542
≈ 197 mil €
380.792
≈ 83,4 mil €
6
2016
571.066
≈ 127 mil €
-27.224
≈ -6,06 mil €
7
2015
549.022
≈ 124 mil €
-2317
≈ -521 €
6
2014
553.156
≈ 124 mil €
42.854
≈ 9,64 mil €
7
2013
249.015
≈ 56,4 mil €
26.530
≈ 6 mil €
5
2012
201.031
≈ 45,1 mil €
-9386
≈ -2,11 mil €
8

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

42,7%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

35,4%

Ratio de liquidez corriente

9,21

Rotación de activos

0,78

Facturación por empleado

1,19 M RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2005-09-29—

Întrebări frecvente

Cum verific firma STEP UP SRL după CUI?

Cauți CUI 17968304. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STEP UP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STEP UP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STEP UP SRL, CUI 17968304, nr. Reg. Com. J35/2975/2005, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STEP UP SRL în 2025?

STEP UP SRL (CUI 17968304) a avut o marjă de profit net de 42,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).