Volver a la búsqueda

SALV MED SRL

Activa

SALV MED SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Turda, Cluj. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 1.327.343 lei și profitul net a fost de 599.155 lei cu 1 angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 17158456 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #6611CAEN 8621 #238

Información general

NombreSALV MED SRL
CUI17158456
N.º de registroJ2005000193127
DirecciónAndrei Mureşanu, 39, Municipiul Turda, Cluj
Código CAEN principal8621
Códigos CAEN autorizados86218622869486978699
Fecha de registro26/01/2005
Autoridad fiscalUnitatea Fiscală Municipală Turda
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
VINCZE GHEORGHEadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,33 M RON

vs 863 mil RON

≈ 263 mil €

Profit net (2025)

599 mil RON

vs 362 mil RON

≈ 119 mil €

Capitaluri proprii (2025)

599 mil RON

vs 475 mil RON

≈ 119 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.327.343
≈ 263 mil €
599.155
≈ 119 mil €
1
2024
862.642
≈ 173 mil €
362.037
≈ 72,8 mil €
1
2023
718.858
≈ 145 mil €
298.814
≈ 60,4 mil €
1
2022
492.129
≈ 99,8 mil €
280.487
≈ 56,9 mil €
2
2021
414.245
≈ 84,2 mil €
357.849
≈ 72,7 mil €
2
2020
271.438
≈ 56,1 mil €
213.737
≈ 44,2 mil €
1
2019
282.064
≈ 59,4 mil €
198.906
≈ 41,9 mil €
1
2018
—
0
≈ 0 €
—
2017
—
0
≈ 0 €
—
2016
—
0
≈ 0 €
—
2015
—
0
≈ 0 €
—
2014
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—
2013
44.984
≈ 10,2 mil €
4568
≈ 1,03 mil €
0
2012
161.233
≈ 36,2 mil €
18.405
≈ 4,13 mil €
4

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

45,1%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

100%

Ratio de liquidez corriente

0,88

Rotación de activos

0,6

Facturación por empleado

1,33 M RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SALV MED SRL după CUI?

Cauți CUI 17158456. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SALV MED SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SALV MED SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SALV MED SRL, CUI 17158456, nr. Reg. Com. J2005000193127, sediu Municipiul Turda, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SALV MED SRL în 2025?

SALV MED SRL (CUI 17158456) a avut o marjă de profit net de 45,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).