Volver a la búsqueda

PENTAROM SRL

ActivaRegistrada en IVA

PENTAROM SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în municipiul Câmpulung, Argeș. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 94.157.232 lei și un profit net de 15.936.805 lei cu 154 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 170340 · Salud financiera

Distincții top 104 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posición en el ranking 2025: Argeș #116CAEN 1721 #14

Información general

NombrePENTAROM SRL
CUI170340
N.º de registroJ1992000630037
DirecciónStr. NEGRU VODĂ, 225, Municipiul Câmpulung, Argeş
Código CAEN principal1721
Fecha de registro21/02/1992
Autoridad fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Argeş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

77,1 M RON

vs 94,2 M RON

≈ 15,3 M €

Profit net (2025)

7,18 M RON

vs 15,9 M RON

≈ 1,42 M €

Capitaluri proprii (2025)

59,4 M RON

vs 56,1 M RON

≈ 11,8 M €

Angajați (2025)

134
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
77.132.378
≈ 15,3 M €
7.178.937
≈ 1,42 M €
134
2024
94.157.232
≈ 18,9 M €
15.936.805
≈ 3,2 M €
154
2023
75.683.426
≈ 15,3 M €
13.663.872
≈ 2,76 M €
148
2022
71.149.175
≈ 14,4 M €
11.541.784
≈ 2,34 M €
145
2021
59.384.417
≈ 12,1 M €
7.164.744
≈ 1,46 M €
145
2020
42.540.582
≈ 8,79 M €
1.208.506
≈ 250 mil €
127
2019
60.342.814
≈ 12,7 M €
6.675.162
≈ 1,41 M €
128
2018
77.426.062
≈ 16,6 M €
11.332.409
≈ 2,44 M €
98
2017
81.819.248
≈ 17,9 M €
10.194.844
≈ 2,23 M €
104
2016
61.406.303
≈ 13,7 M €
7.250.756
≈ 1,61 M €
73
2015
52.099.424
≈ 11,7 M €
6.294.559
≈ 1,42 M €
81
2014
51.021.777
≈ 11,5 M €
8.646.537
≈ 1,95 M €
84
2013
61.356.326
≈ 13,9 M €
9.544.055
≈ 2,16 M €
94
2012
50.744.326
≈ 11,4 M €
2.539.302
≈ 570 mil €
50

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

9,3%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

12,1%

Ratio de liquidez corriente

1,75

Rotación de activos

0,92

Facturación por empleado

576 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PENTAROM SRL după CUI?

Cauți CUI 170340. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PENTAROM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PENTAROM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PENTAROM SRL, CUI 170340, nr. Reg. Com. J1992000630037, sediu Municipiul Câmpulung, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PENTAROM SRL în 2025?

PENTAROM SRL (CUI 170340) a avut o marjă de profit net de 9,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).