Volver a la búsqueda

CHR MANAGEMENT SRL

Activa

CHR MANAGEMENT SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în Cluj-Napoca. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 7810.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 16858028 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #16743CAEN 7810 #529

Información general

NombreCHR MANAGEMENT SRL
CUI16858028
N.º de registroJ2004003738124
DirecciónPORTELANULUI, 2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Código CAEN principal6622
Códigos CAEN autorizados661966216622
Fecha de registro18.10.2004
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
GURGU DUMITRUadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

333 mil RON

vs 224 mil RON

≈ 66,2 mil €

Profit net (2025)

251 mil RON

vs 173 mil RON

≈ 49,8 mil €

Capitaluri proprii (2025)

251 mil RON

vs 174 mil RON

≈ 49,9 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
333.397
≈ 66,2 mil €
251.103
≈ 49,8 mil €
1
2024
224.200
≈ 45,1 mil €
173.419
≈ 34,9 mil €
1
2023
247.765
≈ 50,1 mil €
198.928
≈ 40,2 mil €
0
2022
264.297
≈ 53,6 mil €
255.527
≈ 51,8 mil €
0
2021
220.240
≈ 44,8 mil €
203.367
≈ 41,3 mil €
0
2020
155.601
≈ 32,2 mil €
144.837
≈ 29,9 mil €
0
2019
171.962
≈ 36,2 mil €
160.248
≈ 33,8 mil €
0
2018
172.901
≈ 37,2 mil €
156.597
≈ 33,7 mil €
0
2017
135.623
≈ 29,7 mil €
123.957
≈ 27,1 mil €
0
2016
181.612
≈ 40,4 mil €
173.009
≈ 38,5 mil €
—
2015
147.919
≈ 33,3 mil €
124.567
≈ 28 mil €
—
2014
131.809
≈ 29,7 mil €
109.530
≈ 24,6 mil €
—
2013
125.288
≈ 28,4 mil €
108.895
≈ 24,6 mil €
0
2012
59.688
≈ 13,4 mil €
41.379
≈ 9,29 mil €
0

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

75,3%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

19,54

Rotación de activos

1,26

Facturación por empleado

333 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CHR MANAGEMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 16858028. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CHR MANAGEMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CHR MANAGEMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CHR MANAGEMENT SRL, CUI 16858028, nr. Reg. Com. J2004003738124, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CHR MANAGEMENT SRL în 2025?

CHR MANAGEMENT SRL (CUI 16858028) a avut o marjă de profit net de 75,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).