Volver a la búsqueda

MULTICO SRL

ActivaRegistrada en IVA

MULTICO SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Arad. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 20.085.487 lei și un profit net de 1.829.549 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 1678142 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Arad #322CAEN 7120 #30

Información general

NombreMULTICO SRL
CUI1678142
N.º de registroJ1991001246029
DirecciónStr. BICAZ, 1-5, Municipiul Arad, Arad
Código CAEN principal7120
Códigos CAEN autorizados255125524941521052256820712074998299
Fecha de registro05/08/1991
Autoridad fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Arad
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
BALOGH FLAVIUadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

20,1 M RON

vs 16,9 M RON

≈ 3,99 M €

Profit net (2025)

1,83 M RON

vs 1,9 M RON

≈ 363 mil €

Capitaluri proprii (2025)

14,4 M RON

vs 12,6 M RON

≈ 2,87 M €

Angajați (2025)

126
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
20.085.487
≈ 3,99 M €
1.829.549
≈ 363 mil €
126
2024
16.944.822
≈ 3,41 M €
1.898.598
≈ 382 mil €
129
2023
20.024.671
≈ 4,05 M €
3.741.760
≈ 756 mil €
162
2022
19.601.739
≈ 3,97 M €
4.699.686
≈ 953 mil €
165
2021
18.109.151
≈ 3,68 M €
4.563.255
≈ 927 mil €
156
2020
13.643.299
≈ 2,82 M €
3.483.570
≈ 720 mil €
140
2019
20.932.782
≈ 4,41 M €
3.772.002
≈ 795 mil €
120
2018
24.140.380
≈ 5,19 M €
5.028.774
≈ 1,08 M €
140
2017
19.827.905
≈ 4,34 M €
1.866.077
≈ 409 mil €
141
2016
18.689.590
≈ 4,16 M €
1.837.176
≈ 409 mil €
137
2015
10.214.975
≈ 2,3 M €
554.511
≈ 125 mil €
165
2014
10.325.937
≈ 2,32 M €
1.946.700
≈ 438 mil €
169
2013
7.206.684
≈ 1,63 M €
1.776.719
≈ 402 mil €
101
2012
4.730.123
≈ 1,06 M €
1.208.592
≈ 271 mil €
82

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

9,1%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

12,7%

Ratio de liquidez corriente

0,47

Rotación de activos

0,48

Facturación por empleado

159 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2006-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MULTICO SRL după CUI?

Cauți CUI 1678142. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MULTICO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MULTICO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MULTICO SRL, CUI 1678142, nr. Reg. Com. J1991001246029, sediu Municipiul Arad, Arad.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MULTICO SRL în 2025?

MULTICO SRL (CUI 1678142) a avut o marjă de profit net de 9,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).