Volver a la búsqueda

DEKAMED SRL

ActivaRegistrada en IVA

DEKAMED SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 598.784 lei și un profit net de 76.702 lei cu 2 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 16631598 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #9045CAEN 8622 #3208

Información general

NombreDEKAMED SRL
CUI16631598
N.º de registroJ2004002137351
DirecciónStr. BOEMIA, 6, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal8622
Códigos CAEN autorizados721086108621862286238699871087208730
Fecha de registro27/07/2004
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

599 mil RON

vs 492 mil RON

≈ 119 mil €

Profit net (2025)

76,7 mil RON

vs -5,95 mil RON

≈ 15,2 mil €

Capitaluri proprii (2025)

124 mil RON

vs 219 mil RON

≈ 24,6 mil €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
598.784
≈ 119 mil €
76.702
≈ 15,2 mil €
2
2024
491.911
≈ 98,9 mil €
-5951
≈ -1,2 mil €
2
2023
561.564
≈ 114 mil €
68.965
≈ 13,9 mil €
2
2022
541.765
≈ 110 mil €
29.391
≈ 5,96 mil €
2
2021
412.574
≈ 83,8 mil €
11.519
≈ 2,34 mil €
2
2020
325.464
≈ 67,3 mil €
12.949
≈ 2,68 mil €
1
2019
279.958
≈ 59 mil €
-71.669
≈ -15,1 mil €
1
2018
284.884
≈ 61,2 mil €
17.881
≈ 3,84 mil €
1
2017
357.055
≈ 78,2 mil €
152.269
≈ 33,3 mil €
1
2016
132.168
≈ 29,4 mil €
-39.088
≈ -8,7 mil €
2
2015
284.747
≈ 64,1 mil €
158.102
≈ 35,6 mil €
—
2014
158.040
≈ 35,6 mil €
71.051
≈ 16 mil €
—
2013
108.506
≈ 24,6 mil €
66.808
≈ 15,1 mil €
0

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

12,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

61,8%

Ratio de liquidez corriente

3,22

Rotación de activos

3,57

Facturación por empleado

299 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2017-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DEKAMED SRL după CUI?

Cauți CUI 16631598. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DEKAMED SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DEKAMED SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DEKAMED SRL, CUI 16631598, nr. Reg. Com. J2004002137351, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DEKAMED SRL în 2025?

DEKAMED SRL (CUI 16631598) a avut o marjă de profit net de 12,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).