Volver a la búsqueda

HORVIMEX SRL

ActivaRegistrada en IVA

HORVIMEX SRL este o firmă înființată în anul 2004 cu sediul în satul Mociu, județul Cluj. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 9.118.963 lei și un profit net de 1.229.510 lei cu 8 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 16541690 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #1510CAEN 4752 #161

Información general

NombreHORVIMEX SRL
CUI16541690
N.º de registroJ2004002314123
DirecciónMOCIU, 9, Sat Mociu, Comuna Mociu, Cluj
Código CAEN principal4752
Fecha de registro22/06/2004
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

9,12 M RON

vs 8,09 M RON

≈ 1,81 M €

Profit net (2025)

1,23 M RON

vs 1,23 M RON

≈ 244 mil €

Capitaluri proprii (2025)

1,77 M RON

vs 2,42 M RON

≈ 351 mil €

Angajați (2025)

8
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
9.118.963
≈ 1,81 M €
1.229.510
≈ 244 mil €
8
2024
8.085.796
≈ 1,63 M €
1.227.165
≈ 247 mil €
7
2023
6.946.105
≈ 1,4 M €
1.019.269
≈ 206 mil €
7
2022
7.144.407
≈ 1,45 M €
949.018
≈ 192 mil €
7
2021
6.332.536
≈ 1,29 M €
917.584
≈ 186 mil €
8
2020
5.565.359
≈ 1,15 M €
897.648
≈ 186 mil €
7
2019
5.482.813
≈ 1,16 M €
950.031
≈ 200 mil €
7
2018
4.553.197
≈ 978 mil €
763.879
≈ 164 mil €
7
2017
4.142.900
≈ 907 mil €
559.857
≈ 123 mil €
7
2016
3.622.723
≈ 807 mil €
457.558
≈ 102 mil €
6
2015
3.181.677
≈ 716 mil €
327.653
≈ 73,7 mil €
6
2014
2.383.475
≈ 536 mil €
155.337
≈ 34,9 mil €
6
2013
2.002.958
≈ 453 mil €
103.529
≈ 23,4 mil €
5
2012
2.013.510
≈ 452 mil €
135.111
≈ 30,3 mil €
5

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

13,5%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

69,4%

Ratio de liquidez corriente

1

Rotación de activos

1,12

Facturación por empleado

1,14 M RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2005-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma HORVIMEX SRL după CUI?

Cauți CUI 16541690. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HORVIMEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HORVIMEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea HORVIMEX SRL, CUI 16541690, nr. Reg. Com. J2004002314123, sediu Sat Mociu, Comuna Mociu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HORVIMEX SRL în 2025?

HORVIMEX SRL (CUI 16541690) a avut o marjă de profit net de 13,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).