Volver a la búsqueda

PROACTIVE COMMUNICATION SRL

ActivaRegistrada en IVA

PROACTIVE COMMUNICATION SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 440.400 lei și profitul net de 193.058 lei cu 1 angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 16444638 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #10996CAEN 8559 #934

Información general

NombrePROACTIVE COMMUNICATION SRL
CUI16444638
N.º de registroJ35/1547/2004
DirecciónEPISCOP AUGUSTIN PACHA, 1, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal8559
Fecha de registro20/05/2004
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
BRAD PAUL-CLAUDIUadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

440 mil RON

vs 207 mil RON

≈ 87,4 mil €

Profit net (2025)

193 mil RON

vs 3,78 mil RON

≈ 38,3 mil €

Capitaluri proprii (2025)

419 mil RON

vs 247 mil RON

≈ 83,2 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
440.400
≈ 87,4 mil €
193.058
≈ 38,3 mil €
1
2024
206.773
≈ 41,6 mil €
3775
≈ 759 €
2
2023
227.948
≈ 46,1 mil €
40.393
≈ 8,17 mil €
1
2022
230.404
≈ 46,7 mil €
40.393
≈ 8,19 mil €
1
2021
291.582
≈ 59,3 mil €
108.101
≈ 22 mil €
0
2020
179.827
≈ 37,2 mil €
9773
≈ 2,02 mil €
—
2019
182.087
≈ 38,4 mil €
-53.321
≈ -11,2 mil €
—
2018
164.121
≈ 35,3 mil €
-59.024
≈ -12,7 mil €
1
2017
244.826
≈ 53,6 mil €
23.874
≈ 5,23 mil €
2
2016
247.682
≈ 55,2 mil €
-24.109
≈ -5,37 mil €
2
2015
511.886
≈ 115 mil €
97.486
≈ 21,9 mil €
2
2014
278.935
≈ 62,8 mil €
10.049
≈ 2,26 mil €
2
2013
369.427
≈ 83,6 mil €
98.402
≈ 22,3 mil €
2
2012
205.582
≈ 46,1 mil €
17.927
≈ 4,02 mil €
2

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

43,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

46,1%

Ratio de liquidez corriente

3,01

Rotación de activos

0,73

Facturación por empleado

440 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2008-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PROACTIVE COMMUNICATION SRL după CUI?

Cauți CUI 16444638. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PROACTIVE COMMUNICATION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PROACTIVE COMMUNICATION SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PROACTIVE COMMUNICATION SRL, CUI 16444638, nr. Reg. Com. J35/1547/2004, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PROACTIVE COMMUNICATION SRL în 2025?

PROACTIVE COMMUNICATION SRL (CUI 16444638) a avut o marjă de profit net de 43,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).