Volver a la búsqueda

MUNTENIA GRUP 2003 SRL

ActivaRegistrada en IVA

MUNTENIA GRUP 2003 SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Pitești, Argeș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 32.548.456 lei și un profit net de 2.629.574 lei cu 401 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 16135047 · Salud financiera

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posición en el ranking 2025: Argeș #286CAEN 8122 #2

Información general

NombreMUNTENIA GRUP 2003 SRL
CUI16135047
N.º de registroJ2004000204039
DirecciónStr. GENERAL EREMIA GRIGORESCU, Municipiul Piteşti, Argeş
Código CAEN principal8122
Códigos CAEN autorizados5210522152248121812281298292
Fecha de registro12/02/2004
Autoridad fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Argeş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
IVAN NECULAEadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

32,5 M RON

vs 29,2 M RON

≈ 6,46 M €

Profit net (2025)

2,63 M RON

vs 1,75 M RON

≈ 522 mil €

Capitaluri proprii (2025)

4,36 M RON

vs 3,48 M RON

≈ 865 mil €

Angajați (2025)

401
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
32.548.456
≈ 6,46 M €
2.629.574
≈ 522 mil €
401
2024
29.168.149
≈ 5,86 M €
1.749.633
≈ 352 mil €
387
2023
27.611.626
≈ 5,58 M €
4.279.109
≈ 865 mil €
386
2022
19.086.884
≈ 3,87 M €
1.382.170
≈ 280 mil €
385
2021
20.127.440
≈ 4,09 M €
2.460.603
≈ 500 mil €
421
2020
21.620.100
≈ 4,47 M €
5.082.390
≈ 1,05 M €
492
2019
21.195.881
≈ 4,47 M €
2.139.402
≈ 451 mil €
531
2018
20.622.487
≈ 4,43 M €
1.831.344
≈ 394 mil €
555
2017
18.565.347
≈ 4,06 M €
2.928.801
≈ 641 mil €
548
2016
14.304.758
≈ 3,19 M €
2.491.553
≈ 555 mil €
477
2015
10.250.971
≈ 2,31 M €
1.793.131
≈ 403 mil €
341
2014
9.203.851
≈ 2,07 M €
1.193.036
≈ 268 mil €
378
2013
8.823.670
≈ 2 M €
902.704
≈ 204 mil €
350
2012
7.844.492
≈ 1,76 M €
69.882
≈ 15,7 mil €
290

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

8,1%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

60,4%

Ratio de liquidez corriente

1,63

Rotación de activos

3,05

Facturación por empleado

81,2 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2004-02-13—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MUNTENIA GRUP 2003 SRL după CUI?

Cauți CUI 16135047. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MUNTENIA GRUP 2003 SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MUNTENIA GRUP 2003 SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MUNTENIA GRUP 2003 SRL, CUI 16135047, nr. Reg. Com. J2004000204039, sediu Municipiul Piteşti, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MUNTENIA GRUP 2003 SRL în 2025?

MUNTENIA GRUP 2003 SRL (CUI 16135047) a avut o marjă de profit net de 8,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).