Volver a la búsqueda

VETMARC SRL

ActivaRegistrada en IVA

VETMARC SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în satul Marca, județul Sălaj. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 7500 și în anul 2025 a înregistrat o cifră de afaceri de 586.392 lei cu 5 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 15956435 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Sălaj #2001CAEN 7500 #957

Información general

NombreVETMARC SRL
CUI15956435
N.º de registroJ31/745/2003
DirecciónMARCA, 500, Sat Marca, Comuna Marca, Sălaj
Código CAEN principal7500
Códigos CAEN autorizados46754773477647787500
Fecha de registro02/12/2003
Autoridad fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Şimleu-Silvaniei
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

586 mil RON

vs 467 mil RON

≈ 116 mil €

Profit net (2025)

134 mil RON

vs 101 mil RON

≈ 26,6 mil €

Capitaluri proprii (2025)

155 mil RON

vs 101 mil RON

≈ 30,8 mil €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
586.392
≈ 116 mil €
133.963
≈ 26,6 mil €
5
2024
467.035
≈ 93,9 mil €
100.931
≈ 20,3 mil €
4
2023
449.135
≈ 90,8 mil €
274.711
≈ 55,5 mil €
4
2022
323.885
≈ 65,7 mil €
44.247
≈ 8,97 mil €
3
2021
205.599
≈ 41,8 mil €
109.415
≈ 22,2 mil €
2
2020
107.557
≈ 22,2 mil €
48.732
≈ 10,1 mil €
2
2019
111.391
≈ 23,5 mil €
37.477
≈ 7,9 mil €
2
2018
66.079
≈ 14,2 mil €
-3374
≈ -725 €
2
2017
125.748
≈ 27,5 mil €
36.099
≈ 7,9 mil €
2
2016
110.496
≈ 24,6 mil €
46.516
≈ 10,4 mil €
2
2015
136.066
≈ 30,6 mil €
45.704
≈ 10,3 mil €
2
2014
144.865
≈ 32,6 mil €
50.167
≈ 11,3 mil €
2
2013
103.672
≈ 23,5 mil €
53.731
≈ 12,2 mil €
1
2012
76.850
≈ 17,2 mil €
46.148
≈ 10,4 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

22,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

86,4%

Ratio de liquidez corriente

1,45

Rotación de activos

1,64

Facturación por empleado

117 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2023-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VETMARC SRL după CUI?

Cauți CUI 15956435. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VETMARC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VETMARC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VETMARC SRL, CUI 15956435, nr. Reg. Com. J31/745/2003, sediu Sat Marca, Comuna Marca, Sălaj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VETMARC SRL în 2025?

VETMARC SRL (CUI 15956435) a avut o marjă de profit net de 22,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).