Volver a la búsqueda

CONSTRUCT SCAFI SRL

ActivaRegistrada en IVA

CONSTRUCT SCAFI SRL este o firmă înființată în anul 2003 cu sediul în satul Săcălaz, județul Timiș. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 3.352.895 lei și un profit net de 501.074 lei cu 12 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 15901006 · Salud financiera

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posición en el ranking 2025: Timiș #3343CAEN 4334 #66

Información general

NombreCONSTRUCT SCAFI SRL
CUI15901006
N.º de registroJ2003002683356
Dirección198/C, Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş
Código CAEN principal4334
Fecha de registro13/11/2003
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
SCAFARIU COSTELadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,52 M RON

vs 3,35 M RON

≈ 500 mil €

Profit net (2025)

396 mil RON

vs 501 mil RON

≈ 78,7 mil €

Capitaluri proprii (2025)

1,33 M RON

vs 1,49 M RON

≈ 265 mil €

Angajați (2025)

7
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.519.432
≈ 500 mil €
396.496
≈ 78,7 mil €
7
2024
3.352.895
≈ 674 mil €
501.074
≈ 101 mil €
12
2023
3.871.236
≈ 783 mil €
465.298
≈ 94,1 mil €
10
2022
1.538.943
≈ 312 mil €
87.109
≈ 17,7 mil €
9
2021
2.632.946
≈ 535 mil €
456.093
≈ 92,7 mil €
12
2020
2.393.360
≈ 495 mil €
441.591
≈ 91,3 mil €
12
2019
3.538.174
≈ 746 mil €
976.993
≈ 206 mil €
12
2018
2.706.604
≈ 582 mil €
1.033.810
≈ 222 mil €
12
2017
533.438
≈ 117 mil €
12.310
≈ 2,69 mil €
15
2016
1.175.800
≈ 262 mil €
3427
≈ 763 €
13
2015
916.801
≈ 206 mil €
4036
≈ 908 €
11
2014
867.590
≈ 195 mil €
1368
≈ 308 €
11
2013
1.532.561
≈ 347 mil €
237.545
≈ 53,8 mil €
10
2012
757.214
≈ 170 mil €
885
≈ 199 €
9

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

15,7%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

29,7%

Ratio de liquidez corriente

1,61

Rotación de activos

0,92

Facturación por empleado

360 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2003-11-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONSTRUCT SCAFI SRL după CUI?

Cauți CUI 15901006. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONSTRUCT SCAFI SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONSTRUCT SCAFI SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONSTRUCT SCAFI SRL, CUI 15901006, nr. Reg. Com. J2003002683356, sediu Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONSTRUCT SCAFI SRL în 2025?

CONSTRUCT SCAFI SRL (CUI 15901006) a avut o marjă de profit net de 15,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).