Volver a la búsqueda

DE REINHART SRL

ActivaRegistrada en IVA

DE REINHART SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 296.151 lei și un profit net de 106.963 lei cu 3 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 15206743 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #14404CAEN 7311 #4583

Información general

NombreDE REINHART SRL
CUI15206743
N.º de registroJ2003000351356
DirecciónTAKE IONESCU, 71, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal7311
Fecha de registro12/02/2003
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

296 mil RON

vs 276 mil RON

≈ 58,8 mil €

Profit net (2025)

107 mil RON

vs 110 mil RON

≈ 21,2 mil €

Capitaluri proprii (2025)

107 mil RON

vs 110 mil RON

≈ 21,3 mil €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
296.151
≈ 58,8 mil €
106.963
≈ 21,2 mil €
3
2024
275.972
≈ 55,5 mil €
109.689
≈ 22 mil €
3
2023
315.801
≈ 63,8 mil €
136.665
≈ 27,6 mil €
3
2022
231.985
≈ 47 mil €
101.445
≈ 20,6 mil €
3
2021
230.395
≈ 46,8 mil €
106.926
≈ 21,7 mil €
3
2020
193.081
≈ 39,9 mil €
106.094
≈ 21,9 mil €
2
2019
191.915
≈ 40,4 mil €
101.638
≈ 21,4 mil €
2
2018
176.951
≈ 38 mil €
90.169
≈ 19,4 mil €
2
2017
161.474
≈ 35,3 mil €
85.934
≈ 18,8 mil €
2
2016
139.054
≈ 31 mil €
60.974
≈ 13,6 mil €
2
2015
191.302
≈ 43 mil €
84.900
≈ 19,1 mil €
2
2014
144.172
≈ 32,4 mil €
16.605
≈ 3,74 mil €
2
2013
202.813
≈ 45,9 mil €
85.092
≈ 19,3 mil €
2
2012
271.836
≈ 61 mil €
167.149
≈ 37,5 mil €
2

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

36,1%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,8%

Ratio de liquidez corriente

2,25

Rotación de activos

1,55

Facturación por empleado

98,7 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2003-02-13—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DE REINHART SRL după CUI?

Cauți CUI 15206743. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DE REINHART SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DE REINHART SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DE REINHART SRL, CUI 15206743, nr. Reg. Com. J2003000351356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DE REINHART SRL în 2025?

DE REINHART SRL (CUI 15206743) a avut o marjă de profit net de 36,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).