FCC ENVIRONMENT ROMÂNIA SRL
FCC ENVIRONMENT ROMÂNIA SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în municipiul Arad. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 86.229.784 lei și un profit net de -162.287 lei cu 122 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC
CUI: 14822567 · Salud financiera
Posición en el ranking 2025: Arad #85CAEN 3832 #9
Datos generales
¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!
Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.
Incluidos gratis al reclamar
Administradores y representantes
Fuente: ONRCIVA
Registrada en IVA
Estado ONRC
Funcțiune
Estado
Contribuyente activo
IVA fraccionado
No aplica IVA fraccionado
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
86,2 M RON
≈ 17,1 M €
Profit net (2025)
-162 mil RON
≈ -32,2 mil €
Capitaluri proprii (2025)
35,2 M RON
≈ 6,98 M €
Angajați (2025)
2025
86,2 M RON
| 2012 | 24,7 M RON | Profit net: 3,25 M RON |
|---|---|---|
| 2013 | 26,8 M RON | Profit net: 3,79 M RON |
| 2014 | 27,6 M RON | Profit net: 1,32 M RON |
| 2015 | 27,6 M RON | Profit net: 4,11 M RON |
| 2016 | 29,7 M RON | Profit net: 4,96 M RON |
| 2017 | 41,8 M RON | Profit net: 4,8 M RON |
| 2018 | 41,8 M RON | Profit net: 5,58 M RON |
| 2019 | 49,4 M RON | Profit net: 5,51 M RON |
| 2020 | 55,8 M RON | Profit net: 4,94 M RON |
| 2021 | 63,7 M RON | Profit net: 2,83 M RON |
| 2022 | 67,3 M RON | Profit net: 2,09 M RON |
| 2023 | 66,6 M RON | Profit net: 2,11 M RON |
| 2024 | 78,5 M RON | Profit net: 1,85 M RON |
| 2025 | 86,2 M RON | Profit net: -162 mil RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 86.229.784 ≈ 17,1 M € | -162.287 ≈ -32,2 mil € | 122 |
| 2024 | 78.465.651 ≈ 15,8 M € | 1.852.793 ≈ 372 mil € | 132 |
| 2023 | 66.591.160 ≈ 13,5 M € | 2.108.875 ≈ 426 mil € | 155 |
| 2022 | 67.300.324 ≈ 13,6 M € | 2.094.051 ≈ 425 mil € | 161 |
| 2021 | 63.668.574 ≈ 12,9 M € | 2.832.450 ≈ 576 mil € | 149 |
| 2020 | 55.810.582 ≈ 11,5 M € | 4.944.823 ≈ 1,02 M € | 133 |
| 2019 | 49.438.212 ≈ 10,4 M € | 5.508.370 ≈ 1,16 M € | 144 |
| 2018 | 41.806.723 ≈ 8,98 M € | 5.578.040 ≈ 1,2 M € | 153 |
| 2017 | 41.820.276 ≈ 9,15 M € | 4.796.116 ≈ 1,05 M € | 155 |
| 2016 | 29.669.081 ≈ 6,61 M € | 4.956.735 ≈ 1,1 M € | 140 |
| 2015 | 27.602.850 ≈ 6,21 M € | 4.107.652 ≈ 924 mil € | 147 |
| 2014 | 27.622.653 ≈ 6,21 M € | 1.318.158 ≈ 297 mil € | 146 |
| 2013 | 26.764.387 ≈ 6,06 M € | 3.793.989 ≈ 859 mil € | 133 |
| 2012 | 24.707.046 ≈ 5,54 M € | 3.253.705 ≈ 730 mil € | 124 |
Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financieros 2025
Margen de beneficio neto
-0,2%
Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)
-0,5%
Ratio de liquidez corriente
1,22
Rotación de activos
0,95
Facturación por empleado
707 mil RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Empresas con administradores comunes
- TEMET NOSCE ADVISORY S.R.L.
Administrador común: PASCU DAN
- MINAG VAL SA
Administrador común: PASCU DAN
- VALMAX IMPEX SRL
Administrador común: ARDEOIU LUMINIŢA ADINA
Períodos de IVA
| Desde | Hasta | Detalles |
|---|---|---|
| 2002-08-21 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma FCC ENVIRONMENT ROMÂNIA SRL după CUI?
Cauți CUI 14822567. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FCC ENVIRONMENT ROMÂNIA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru FCC ENVIRONMENT ROMÂNIA SRL?
Datele de facturare sunt denumirea FCC ENVIRONMENT ROMÂNIA SRL, CUI 14822567, nr. Reg. Com. J2002000648028, sediu Municipiul Arad, Arad.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are FCC ENVIRONMENT ROMÂNIA SRL în 2025?
FCC ENVIRONMENT ROMÂNIA SRL (CUI 14822567) a avut o marjă de profit net de -0,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).