Volver a la búsqueda

POCO SRL

Activa

POCO SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în Municipiul Râmnicu Vâlcea. Pentru anul 2024, cifra de afaceri a fost de 59.400 lei și profitul net a fost de 36.340 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 1468760 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Vâlcea #7225CAEN 5610 #7452

Información general

NombrePOCO SRL
CUI1468760
N.º de registroJ1991000656382
DirecciónStr. George Cosbuc, 5, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Código CAEN principal5611
Fecha de registro09.07.1991
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
VOICA LUCIAadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

59,4 mil RON

vs 59,4 mil RON

≈ 11,8 mil €

Profit net (2025)

5,77 mil RON

vs 36,3 mil RON

≈ 1,15 mil €

Capitaluri proprii (2025)

60,5 mil RON

vs 39,6 mil RON

≈ 12 mil €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
59.400
≈ 11,8 mil €
5772
≈ 1,15 mil €
0
2024
59.400
≈ 11,9 mil €
36.340
≈ 7,31 mil €
—
2023
57.000
≈ 11,5 mil €
34.617
≈ 7 mil €
—
2022
57.000
≈ 11,6 mil €
42.941
≈ 8,71 mil €
—
2021
57.000
≈ 11,6 mil €
42.828
≈ 8,7 mil €
—
2020
59.400
≈ 12,3 mil €
46.336
≈ 9,58 mil €
—
2019
60.050
≈ 12,7 mil €
49.543
≈ 10,4 mil €
—
2018
65.600
≈ 14,1 mil €
41.345
≈ 8,88 mil €
—
2017
15.629
≈ 3,42 mil €
2914
≈ 638 €
—
2016
4849
≈ 1,08 mil €
2747
≈ 612 €
—
2015
3410
≈ 767 €
969
≈ 218 €
—
2014
3465
≈ 780 €
900
≈ 202 €
—
2013
3465
≈ 784 €
414
≈ 93,7 €
—
2012
3323
≈ 746 €
-555
≈ -125 €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

9,7%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

9,5%

Ratio de liquidez corriente

6,27

Rotación de activos

0,95

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Vezi și

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
1993-07-012018-01-11Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma POCO SRL după CUI?

Cauți CUI 1468760. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru POCO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru POCO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea POCO SRL, CUI 1468760, nr. Reg. Com. J1991000656382, sediu Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are POCO SRL în 2025?

POCO SRL (CUI 1468760) a avut o marjă de profit net de 9,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).