Volver a la búsqueda

A & D TOUR SRL

ActivaRegistrada en IVA

A & D TOUR SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în satul Săcălaz, județul Timiș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 707.333 lei și un profit net de 229.611 lei cu 3 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 14644761 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #8175CAEN 4939 #925

Información general

NombreA & D TOUR SRL
CUI14644761
N.º de registroJ2002000752350
Dirección635B, Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş
Código CAEN principal4939
Fecha de registro20/05/2002
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
CIONOIU ADRIANadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

707 mil RON

vs 654 mil RON

≈ 140 mil €

Profit net (2025)

230 mil RON

vs 175 mil RON

≈ 45,6 mil €

Capitaluri proprii (2025)

230 mil RON

vs 175 mil RON

≈ 45,6 mil €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
707.333
≈ 140 mil €
229.611
≈ 45,6 mil €
3
2024
653.916
≈ 131 mil €
174.912
≈ 35,2 mil €
3
2023
619.258
≈ 125 mil €
135.397
≈ 27,4 mil €
—
2022
619.720
≈ 126 mil €
100.947
≈ 20,5 mil €
4
2021
622.179
≈ 126 mil €
150.041
≈ 30,5 mil €
6
2020
374.820
≈ 77,5 mil €
37.597
≈ 7,77 mil €
4
2019
767.656
≈ 162 mil €
383.162
≈ 80,7 mil €
4
2018
553.584
≈ 119 mil €
207.542
≈ 44,6 mil €
3
2017
401.829
≈ 88 mil €
115.710
≈ 25,3 mil €
4
2016
195.607
≈ 43,6 mil €
21.470
≈ 4,78 mil €
4
2015
135.133
≈ 30,4 mil €
28.189
≈ 6,34 mil €
3
2014
63.284
≈ 14,2 mil €
-12.908
≈ -2,9 mil €
3
2013
47.359
≈ 10,7 mil €
-22.008
≈ -4,98 mil €
2
2012
87.494
≈ 19,6 mil €
12.775
≈ 2,87 mil €
3

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

32,5%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

100%

Ratio de liquidez corriente

1,5

Rotación de activos

1,25

Facturación por empleado

236 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2007-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma A & D TOUR SRL după CUI?

Cauți CUI 14644761. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru A & D TOUR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru A & D TOUR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea A & D TOUR SRL, CUI 14644761, nr. Reg. Com. J2002000752350, sediu Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are A & D TOUR SRL în 2025?

A & D TOUR SRL (CUI 14644761) a avut o marjă de profit net de 32,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).