Volver a la búsqueda

ELSAB SRL

Activa

ELSAB SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în satul Țigănești, județul Teleorman. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 89.060 lei și un profit net de 7005 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 14627850 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Teleorman #4704CAEN 7112 #12172

Información general

NombreELSAB SRL
CUI14627850
N.º de registroJ2002000160342
DirecciónFlorilor, 21, Sat Ţigăneşti, Comuna Ţigăneşti, Teleorman
Código CAEN principal7112
Fecha de registro08/05/2002
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Teleorman
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

89,1 mil RON

vs 91,3 mil RON

≈ 17,7 mil €

Profit net (2025)

7,01 mil RON

vs 2,56 mil RON

≈ 1,39 mil €

Capitaluri proprii (2025)

7,21 mil RON

vs 84,5 mil RON

≈ 1,43 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
89.060
≈ 17,7 mil €
7005
≈ 1,39 mil €
1
2024
91.314
≈ 18,4 mil €
2555
≈ 514 €
1
2023
89.199
≈ 18 mil €
9179
≈ 1,86 mil €
1
2022
79.478
≈ 16,1 mil €
9193
≈ 1,86 mil €
1
2021
88.885
≈ 18,1 mil €
766
≈ 156 €
2
2020
143.354
≈ 29,6 mil €
47.292
≈ 9,78 mil €
2
2019
144.682
≈ 30,5 mil €
57.506
≈ 12,1 mil €
2
2018
146.438
≈ 31,5 mil €
67.133
≈ 14,4 mil €
2
2017
148.385
≈ 32,5 mil €
85.888
≈ 18,8 mil €
2
2016
148.442
≈ 33,1 mil €
87.028
≈ 19,4 mil €
2
2015
148.905
≈ 33,5 mil €
84.013
≈ 18,9 mil €
2
2014
151.212
≈ 34 mil €
84.224
≈ 18,9 mil €
2
2013
144.456
≈ 32,7 mil €
94.775
≈ 21,4 mil €
4
2012
138.112
≈ 31 mil €
55.293
≈ 12,4 mil €
3

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

7,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

97,2%

Ratio de liquidez corriente

1,17

Rotación de activos

1,81

Facturación por empleado

89,1 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2002-05-132017-10-24Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ELSAB SRL după CUI?

Cauți CUI 14627850. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ELSAB SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ELSAB SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ELSAB SRL, CUI 14627850, nr. Reg. Com. J2002000160342, sediu Sat Ţigăneşti, Comuna Ţigăneşti, Teleorman.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ELSAB SRL în 2025?

ELSAB SRL (CUI 14627850) a avut o marjă de profit net de 7,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).