Volver a la búsqueda

DONICA & DONICA SRL

Activa

DONICA & DONICA SRL este o companie înființată în anul 2000 cu sediul în municipiul Mangalia, Constanța. Activitatea principală este codul CAEN 8622, iar în anul 2024 cifra de afaceri a fost de 267.344 lei cu un profit net de 183.614 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 13607862 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Constanța #16037CAEN 8622 #7843

Información general

NombreDONICA & DONICA SRL
CUI13607862
N.º de registroJ2000002051138
DirecciónStr. PORTULUI, 5, Municipiul Mangalia, Constanţa
Código CAEN principal8622
Códigos CAEN autorizados862186228696
Fecha de registro13/12/2000
Autoridad fiscalUnitatea Fiscală Municipală Mangalia
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
DONICA LILIAadministrator
DONICA IONadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

168 mil RON

vs 267 mil RON

≈ 33,3 mil €

Profit net (2025)

81,9 mil RON

vs 184 mil RON

≈ 16,3 mil €

Capitaluri proprii (2025)

82,5 mil RON

vs 184 mil RON

≈ 16,4 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
167.900
≈ 33,3 mil €
81.936
≈ 16,3 mil €
1
2024
267.344
≈ 53,7 mil €
183.614
≈ 36,9 mil €
1
2023
289.000
≈ 58,4 mil €
209.729
≈ 42,4 mil €
1
2022
264.257
≈ 53,6 mil €
193.323
≈ 39,2 mil €
1
2021
320.326
≈ 65,1 mil €
162.969
≈ 33,1 mil €
1
2020
367.092
≈ 75,9 mil €
175.565
≈ 36,3 mil €
1
2019
255.433
≈ 53,8 mil €
95.312
≈ 20,1 mil €
2
2018
150.399
≈ 32,3 mil €
75.203
≈ 16,2 mil €
2
2017
161.918
≈ 35,4 mil €
60.913
≈ 13,3 mil €
—
2016
114.822
≈ 25,6 mil €
10.232
≈ 2,28 mil €
3
2015
83.195
≈ 18,7 mil €
8472
≈ 1,91 mil €
2
2014
47.167
≈ 10,6 mil €
-15.064
≈ -3,39 mil €
2
2013
114.597
≈ 25,9 mil €
-9106
≈ -2,06 mil €
4
2012
166.650
≈ 37,4 mil €
3870
≈ 868 €
4

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

48,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,3%

Ratio de liquidez corriente

1,78

Rotación de activos

0,93

Facturación por empleado

168 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma DONICA & DONICA SRL după CUI?

Cauți CUI 13607862. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DONICA & DONICA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DONICA & DONICA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DONICA & DONICA SRL, CUI 13607862, nr. Reg. Com. J2000002051138, sediu Municipiul Mangalia, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DONICA & DONICA SRL în 2025?

DONICA & DONICA SRL (CUI 13607862) a avut o marjă de profit net de 48,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).