SERVICE AUTO SERUS SRL
SERVICE AUTO SERUS SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 6. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 161.493.781 lei și un profit net de 6.352.818 lei cu 221 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC
CUI: 1316 · Salud financiera
Posición en el ranking 2025: București #823CAEN 4511 #17
Información general
¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!
Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.
Incluidos gratis al reclamar
Administradores y representantes legales
Fuente: ONRCIVA
Registrada en IVA
Estado ONRC
Funcțiune
Estado
Contribuyente activo
IVA fraccionado
No aplica IVA fraccionado
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
159 M RON
≈ 31,6 M €
Profit net (2025)
2,58 M RON
≈ 513 mil €
Capitaluri proprii (2025)
127 M RON
≈ 25,2 M €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 159.234.288 ≈ 31,6 M € | 2.584.416 ≈ 513 mil € | 219 |
| 2024 | 161.493.781 ≈ 32,5 M € | 6.352.818 ≈ 1,28 M € | 221 |
| 2023 | 117.426.604 ≈ 23,7 M € | 7.115.824 ≈ 1,44 M € | 219 |
| 2022 | 89.284.444 ≈ 18,1 M € | 1.334.529 ≈ 271 mil € | 223 |
| 2021 | 90.988.478 ≈ 18,5 M € | 3.490.981 ≈ 709 mil € | 227 |
| 2020 | 97.349.729 ≈ 20,1 M € | 1.385.775 ≈ 286 mil € | 256 |
| 2019 | 159.508.797 ≈ 33,6 M € | 9.611.320 ≈ 2,03 M € | 283 |
| 2018 | 188.319.360 ≈ 40,5 M € | 9.513.614 ≈ 2,04 M € | 285 |
| 2017 | 154.096.604 ≈ 33,7 M € | 6.655.144 ≈ 1,46 M € | 283 |
| 2016 | 116.073.281 ≈ 25,8 M € | 2.834.588 ≈ 631 mil € | 276 |
| 2015 | 101.447.151 ≈ 22,8 M € | 4.818.410 ≈ 1,08 M € | 276 |
| 2014 | 105.343.483 ≈ 23,7 M € | 4.462.487 ≈ 1 M € | 275 |
| 2013 | 116.901.342 ≈ 26,5 M € | 3.891.638 ≈ 881 mil € | 291 |
| 2012 | 94.967.672 ≈ 21,3 M € | 7.265.342 ≈ 1,63 M € | 301 |
Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financieros 2025
Margen de beneficio neto
1,6%
Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)
2%
Ratio de liquidez corriente
9,43
Rotación de activos
1,17
Facturación por empleado
727 mil RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Empresas con administradores comunes
- AUTO - TRADING MANAGEMENT SRL
Administrador común: RUSEA MATACHE
Períodos de IVA
| Desde | Hasta | Detalles |
|---|---|---|
| 1993-11-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma SERVICE AUTO SERUS SRL după CUI?
Cauți CUI 1316. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SERVICE AUTO SERUS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru SERVICE AUTO SERUS SRL?
Datele de facturare sunt denumirea SERVICE AUTO SERUS SRL, CUI 1316, nr. Reg. Com. J40/9200/1991, sediu Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are SERVICE AUTO SERUS SRL în 2025?
SERVICE AUTO SERUS SRL (CUI 1316) a avut o marjă de profit net de 1,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).