Volver a la búsqueda

CLEMANS SRL

ActivaRegistrada en IVA

CLEMANS SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în satul Bascov, județul Argeș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 110.434.283 lei și un profit net de 5.577.509 lei cu 88 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 130744 · Salud financiera

Distincții top 104 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posición en el ranking 2025: Argeș #87CAEN 4682 #26

Información general

NombreCLEMANS SRL
CUI130744
N.º de registroJ1992000344039
DirecciónStr. MIERLUŞEŞTI, 18, Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş
Código CAEN principal4682
Fecha de registro31/01/1992
Autoridad fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Argeş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
CLEIANU FLORENTEadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

110 M RON

vs 82,6 M RON

≈ 21,9 M €

Profit net (2025)

5,58 M RON

vs 2,55 M RON

≈ 1,11 M €

Capitaluri proprii (2025)

36,9 M RON

vs 33,8 M RON

≈ 7,32 M €

Angajați (2025)

88
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
110.434.283
≈ 21,9 M €
5.577.509
≈ 1,11 M €
88
2024
82.581.135
≈ 16,6 M €
2.551.689
≈ 513 mil €
81
2023
99.380.092
≈ 20,1 M €
5.081.380
≈ 1,03 M €
81
2022
88.848.981
≈ 18 M €
6.589.350
≈ 1,34 M €
81
2021
80.125.079
≈ 16,3 M €
5.023.044
≈ 1,02 M €
90
2020
59.823.670
≈ 12,4 M €
142.506
≈ 29,5 mil €
94
2019
60.531.232
≈ 12,8 M €
494.458
≈ 104 mil €
121
2018
82.334.180
≈ 17,7 M €
600.765
≈ 129 mil €
126
2017
67.626.319
≈ 14,8 M €
1.464.833
≈ 321 mil €
129
2016
82.585.219
≈ 18,4 M €
1.329.639
≈ 296 mil €
124
2015
93.763.455
≈ 21,1 M €
2.960.353
≈ 666 mil €
130
2014
92.518.560
≈ 20,8 M €
3.416.740
≈ 769 mil €
126
2013
73.942.164
≈ 16,7 M €
2.897.076
≈ 656 mil €
122
2012
83.100.660
≈ 18,6 M €
3.580.691
≈ 804 mil €
130

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

5,1%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

15,1%

Ratio de liquidez corriente

1,31

Rotación de activos

1,44

Facturación por empleado

1,25 M RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
1993-06-20—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CLEMANS SRL după CUI?

Cauți CUI 130744. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CLEMANS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CLEMANS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CLEMANS SRL, CUI 130744, nr. Reg. Com. J1992000344039, sediu Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CLEMANS SRL în 2025?

CLEMANS SRL (CUI 130744) a avut o marjă de profit net de 5,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).