Volver a la búsqueda

TARR CONST SRL

ActivaRegistrada en IVA

TARR CONST SRL este o companie înființată în anul 2000 cu sediul în orașul Livada, județul Satu Mare. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 200.211.870 lei și un profit net de 29.777.745 lei cu 216 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 12858254 · Salud financiera

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posición en el ranking 2025: Satu Mare #19CAEN 4100 #34

Información general

NombreTARR CONST SRL
CUI12858254
N.º de registroJ2000000099307
DirecciónVICTORIEI, 134, Oraş Livada, Satu Mare
Código CAEN principal4100
Fecha de registro31/03/2000
Autoridad fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Satu Mare
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
PAKAI ZOLTAN BELAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

200 M RON

vs 175 M RON

≈ 39,7 M €

Profit net (2025)

29,8 M RON

vs 17,2 M RON

≈ 5,91 M €

Capitaluri proprii (2025)

92,8 M RON

vs 61,6 M RON

≈ 18,4 M €

Angajați (2025)

216
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
200.211.870
≈ 39,7 M €
29.777.745
≈ 5,91 M €
216
2024
174.686.263
≈ 35,1 M €
17.227.608
≈ 3,46 M €
195
2023
199.435.316
≈ 40,3 M €
17.888.646
≈ 3,62 M €
195
2022
135.234.071
≈ 27,4 M €
5.876.492
≈ 1,19 M €
186
2021
134.709.967
≈ 27,4 M €
11.221.677
≈ 2,28 M €
175
2020
126.975.187
≈ 26,3 M €
7.557.137
≈ 1,56 M €
173
2019
114.047.800
≈ 24 M €
14.431.831
≈ 3,04 M €
154
2018
85.076.465
≈ 18,3 M €
8.369.910
≈ 1,8 M €
153
2017
68.644.151
≈ 15 M €
7.358.718
≈ 1,61 M €
153
2016
78.952.263
≈ 17,6 M €
4.660.985
≈ 1,04 M €
146
2015
91.959.917
≈ 20,7 M €
9.675.113
≈ 2,18 M €
130
2014
47.652.907
≈ 10,7 M €
3.542.187
≈ 797 mil €
98
2013
52.042.991
≈ 11,8 M €
6.452.968
≈ 1,46 M €
89
2012
57.485.455
≈ 12,9 M €
6.046.118
≈ 1,36 M €
76

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

14,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

32,1%

Ratio de liquidez corriente

0,73

Rotación de activos

0,7

Facturación por empleado

927 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2000-04-03—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TARR CONST SRL după CUI?

Cauți CUI 12858254. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TARR CONST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TARR CONST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TARR CONST SRL, CUI 12858254, nr. Reg. Com. J2000000099307, sediu Oraş Livada, Satu Mare.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TARR CONST SRL în 2025?

TARR CONST SRL (CUI 12858254) a avut o marjă de profit net de 14,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).