Volver a la búsqueda

MAGNIS SRL

ActivaRegistrada en IVA

MAGNIS SRL este o companie înființată în anul 1999 cu sediul în municipiul Craiova. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.100.486 lei și un profit net de 507.642 lei cu 2 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 12111002 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Dolj #3295CAEN 4619 #1411

Información general

NombreMAGNIS SRL
CUI12111002
N.º de registroJ1999000523169
DirecciónROVINE, 40, Municipiul Craiova, Dolj
Código CAEN principal4619
Códigos CAEN autorizados461946905520554055906820
Fecha de registro30/08/1999
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
BOLD TONY-CORNELadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,1 M RON

vs 1,19 M RON

≈ 218 mil €

Profit net (2025)

508 mil RON

vs 484 mil RON

≈ 101 mil €

Capitaluri proprii (2025)

508 mil RON

vs 485 mil RON

≈ 101 mil €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.100.486
≈ 218 mil €
507.642
≈ 101 mil €
2
2024
1.185.298
≈ 238 mil €
484.321
≈ 97,4 mil €
2
2023
952.192
≈ 192 mil €
489.277
≈ 98,9 mil €
2
2022
934.390
≈ 189 mil €
496.559
≈ 101 mil €
2
2021
596.160
≈ 121 mil €
307.743
≈ 62,5 mil €
2
2020
2.413.375
≈ 499 mil €
883.263
≈ 183 mil €
2
2019
558.531
≈ 118 mil €
293.597
≈ 61,9 mil €
1
2018
525.158
≈ 113 mil €
339.743
≈ 73 mil €
1
2017
391.717
≈ 85,8 mil €
272.490
≈ 59,7 mil €
1
2016
264.554
≈ 58,9 mil €
192.315
≈ 42,8 mil €
1
2015
156.035
≈ 35,1 mil €
77.179
≈ 17,4 mil €
1
2014
173.586
≈ 39,1 mil €
77.516
≈ 17,4 mil €
1
2013
123.942
≈ 28 mil €
50.625
≈ 11,5 mil €
1
2012
179.010
≈ 40,2 mil €
51.133
≈ 11,5 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

46,1%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

100%

Ratio de liquidez corriente

0,43

Rotación de activos

0,95

Facturación por empleado

550 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
1999-09-10—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MAGNIS SRL după CUI?

Cauți CUI 12111002. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MAGNIS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MAGNIS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MAGNIS SRL, CUI 12111002, nr. Reg. Com. J1999000523169, sediu Municipiul Craiova, Dolj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MAGNIS SRL în 2025?

MAGNIS SRL (CUI 12111002) a avut o marjă de profit net de 46,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).