Volver a la búsqueda

FARMACOM SA

ActivaRegistrada en IVA

FARMACOM SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în Brașov. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 112.134.101 lei, profitul net a fost de 1.586.582 lei, iar numărul de angajați a fost de 166.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 1104107 · Salud financiera

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posición en el ranking 2025: Brașov #93CAEN 4773 #35

Información general

NombreFARMACOM SA
CUI1104107
N.º de registroJ1991000132088
DirecciónStr. ZIZINULUI, 112, Municipiul Braşov, Braşov
Código CAEN principal4773
Fecha de registro11/03/1991
Autoridad fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Braşov
Forma jurídicaSA
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
FIERARU CAROL ROMEOadministrator
CORNEA MIRCEA ILIEadministrator
VÂLCU LIGIAadministrator
MARA IOANadministrator
TUDOSE MARIANAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

112 M RON

vs 108 M RON

≈ 22,3 M €

Profit net (2025)

1,59 M RON

vs 1,4 M RON

≈ 315 mil €

Capitaluri proprii (2025)

22,2 M RON

vs 21,6 M RON

≈ 4,41 M €

Angajați (2025)

166
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
112.134.101
≈ 22,3 M €
1.586.582
≈ 315 mil €
166
2024
108.411.151
≈ 21,8 M €
1.402.436
≈ 282 mil €
163
2023
97.074.972
≈ 19,6 M €
2.014.298
≈ 407 mil €
164
2022
92.988.080
≈ 18,9 M €
1.814.574
≈ 368 mil €
165
2021
79.643.673
≈ 16,2 M €
1.507.082
≈ 306 mil €
158
2020
72.917.693
≈ 15,1 M €
1.769.063
≈ 366 mil €
151
2019
63.465.465
≈ 13,4 M €
1.665.750
≈ 351 mil €
147
2018
56.861.535
≈ 12,2 M €
1.999.025
≈ 430 mil €
137
2017
54.009.794
≈ 11,8 M €
2.015.325
≈ 441 mil €
135
2016
64.673.460
≈ 14,4 M €
1.149.568
≈ 256 mil €
144
2015
72.557.676
≈ 16,3 M €
2.095.774
≈ 471 mil €
183
2014
70.854.691
≈ 15,9 M €
2.094.750
≈ 471 mil €
194
2013
71.083.872
≈ 16,1 M €
1.988.879
≈ 450 mil €
206
2012
67.776.913
≈ 15,2 M €
1.905.848
≈ 428 mil €
216

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

1,4%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

7,1%

Ratio de liquidez corriente

1,65

Rotación de activos

2,31

Facturación por empleado

676 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FARMACOM SA după CUI?

Cauți CUI 1104107. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FARMACOM SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FARMACOM SA?

Datele de facturare sunt denumirea FARMACOM SA, CUI 1104107, nr. Reg. Com. J1991000132088, sediu Municipiul Braşov, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FARMACOM SA în 2025?

FARMACOM SA (CUI 1104107) a avut o marjă de profit net de 1,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).