Volver a la búsqueda

COMALEX SRL

ActivaRegistrada en IVA

COMALEX SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Reșița. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.211.312 lei și un profit net de 216.726 lei cu 6 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 1056735 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Caraș-Severin #1059CAEN 9329 #363

Información general

NombreCOMALEX SRL
CUI1056735
N.º de registroJ1991000713117
DirecciónStr. PRIMAVERII, 3-5, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin
Código CAEN principal9329
Fecha de registro24/09/1991
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

938 mil RON

vs 1,21 M RON

≈ 186 mil €

Profit net (2025)

142 mil RON

vs 217 mil RON

≈ 28,2 mil €

Capitaluri proprii (2025)

826 mil RON

vs 684 mil RON

≈ 164 mil €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
938.042
≈ 186 mil €
142.250
≈ 28,2 mil €
5
2024
1.211.312
≈ 243 mil €
216.726
≈ 43,6 mil €
6
2023
1.567.718
≈ 317 mil €
445.535
≈ 90,1 mil €
7
2022
1.447.812
≈ 294 mil €
671.570
≈ 136 mil €
9
2021
1.157.491
≈ 235 mil €
449.235
≈ 91,3 mil €
6
2020
687.751
≈ 142 mil €
31.672
≈ 6,55 mil €
7
2019
1.591.508
≈ 335 mil €
467.930
≈ 98,6 mil €
11
2018
1.425.183
≈ 306 mil €
321.504
≈ 69,1 mil €
11
2017
1.531.627
≈ 335 mil €
240.835
≈ 52,7 mil €
13
2016
1.213.951
≈ 270 mil €
88.646
≈ 19,7 mil €
15
2015
1.413.426
≈ 318 mil €
313.531
≈ 70,5 mil €
15
2014
933.927
≈ 210 mil €
-7912
≈ -1,78 mil €
12
2013
915.083
≈ 207 mil €
39.655
≈ 8,97 mil €
12
2012
1.072.671
≈ 241 mil €
69.822
≈ 15,7 mil €
11

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

15,2%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

17,2%

Ratio de liquidez corriente

0,17

Rotación de activos

0,44

Facturación por empleado

188 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
1996-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma COMALEX SRL după CUI?

Cauți CUI 1056735. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COMALEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru COMALEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea COMALEX SRL, CUI 1056735, nr. Reg. Com. J1991000713117, sediu Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are COMALEX SRL în 2025?

COMALEX SRL (CUI 1056735) a avut o marjă de profit net de 15,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).