Zurück zur Suche

FARMACIA ROMANITA SRL

AktivMwSt.-pflichtig

FARMACIA ROMANITA SRL este o companie înființată în anul 1997 cu sediul în sat Ipotești, județul Suceava. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 747.023 lei și un profit net de 84.654 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 9446091 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Suceava #4979CAEN 4773 #1976

Allgemeine Informationen

NameFARMACIA ROMANITA SRL
CUI9446091
Registrierungsnr.J1997000280336
AdresseStr. MIHAI VITEAZU, 79, Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava
Haupt-CAEN-Code6820
Registrierungsdatum15/05/1997
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

747.000 RON

vs 755.000 RON

≈ 148.000 €

Profit net (2025)

84.700 RON

vs -25.300 RON

≈ 16.800 €

Capitaluri proprii (2025)

110.000 RON

vs 25.300 RON

≈ 21.800 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
747.023
≈ 148.000 €
84.654
≈ 16.800 €
1
2024
755.155
≈ 152.000 €
-25.283
≈ -5080 €
1
2023
693.786
≈ 140.000 €
-12.059
≈ -2440 €
1
2022
636.798
≈ 129.000 €
-28.239
≈ -5730 €
1
2021
583.811
≈ 119.000 €
-21.104
≈ -4290 €
2
2020
589.045
≈ 122.000 €
-10.427
≈ -2160 €
2
2019
587.604
≈ 124.000 €
2.233
≈ 471 €
3
2018
563.134
≈ 121.000 €
-1.233
≈ -265 €
3
2017
502.061
≈ 110.000 €
-21.486
≈ -4700 €
3
2016
474.986
≈ 106.000 €
-15.141
≈ -3370 €
3
2015
505.708
≈ 114.000 €
-14.249
≈ -3210 €
3
2014
517.370
≈ 116.000 €
11.093
≈ 2500 €
3
2013
504.846
≈ 114.000 €
5.330
≈ 1210 €
3
2012
504.776
≈ 113.000 €
12.900
≈ 2890 €
3

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

11,3%

Eigenkapitalrendite (ROE)

77%

Liquiditätsgrad

0,35

Kapitalumschlag

2,15

Umsatz pro Mitarbeiter

747.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
1997-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FARMACIA ROMANITA SRL după CUI?

Cauți CUI 9446091. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FARMACIA ROMANITA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FARMACIA ROMANITA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FARMACIA ROMANITA SRL, CUI 9446091, nr. Reg. Com. J1997000280336, sediu Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FARMACIA ROMANITA SRL în 2025?

FARMACIA ROMANITA SRL (CUI 9446091) a avut o marjă de profit net de 11,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).