Zurück zur Suche

GREWE SRL

AktivMwSt.-pflichtig

GREWE SRL este o firmă înființată în anul 1997 cu sediul în satul Veștem, comuna Șelimbăr, județul Sibiu. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 54.399.171 lei și un profit net de 1.400.818 lei cu 177 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 9231165 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Sibiu #149CAEN 1071 #31

Allgemeine Informationen

NameGREWE SRL
CUI9231165
Registrierungsnr.J1997000108324
AdresseSat VESTEM, 193, Sat Veştem, Comuna Şelimbăr, Sibiu
Haupt-CAEN-Code1071
Registrierungsdatum05/03/1997
SteuerbehördeAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Sibiu
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

54,4 Mio. RON

vs 51,9 Mio. RON

≈ 10,8 Mio. €

Profit net (2025)

1,4 Mio. RON

vs 3,53 Mio. RON

≈ 278.000 €

Capitaluri proprii (2025)

7,45 Mio. RON

vs 9,62 Mio. RON

≈ 1,48 Mio. €

Angajați (2025)

177
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
54.399.171
≈ 10,8 Mio. €
1.400.818
≈ 278.000 €
177
2024
51.855.836
≈ 10,4 Mio. €
3.531.870
≈ 710.000 €
170
2023
51.068.073
≈ 10,3 Mio. €
5.631.340
≈ 1,14 Mio. €
166
2022
55.608.341
≈ 11,3 Mio. €
6.284.320
≈ 1,27 Mio. €
162
2021
34.697.508
≈ 7,05 Mio. €
1.838.096
≈ 374.000 €
172
2020
24.089.344
≈ 4,98 Mio. €
2.122.556
≈ 439.000 €
160
2019
21.060.834
≈ 4,44 Mio. €
1.412.986
≈ 298.000 €
149
2018
16.785.768
≈ 3,61 Mio. €
423.444
≈ 91.000 €
136
2017
14.598.817
≈ 3,2 Mio. €
593.535
≈ 130.000 €
128
2016
13.845.241
≈ 3,08 Mio. €
169.969
≈ 37.800 €
124
2015
14.098.535
≈ 3,17 Mio. €
837.708
≈ 188.000 €
145
2014
11.592.162
≈ 2,61 Mio. €
36.733
≈ 8260 €
129
2013
11.495.911
≈ 2,6 Mio. €
22.179
≈ 5020 €
129
2012
10.097.900
≈ 2,27 Mio. €
18.667
≈ 4190 €
122

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

2,6%

Eigenkapitalrendite (ROE)

18,8%

Liquiditätsgrad

0,64

Kapitalumschlag

2,57

Umsatz pro Mitarbeiter

307.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
1997-03-07—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GREWE SRL după CUI?

Cauți CUI 9231165. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GREWE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GREWE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GREWE SRL, CUI 9231165, nr. Reg. Com. J1997000108324, sediu Sat Veştem, Comuna Şelimbăr, Sibiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GREWE SRL în 2025?

GREWE SRL (CUI 9231165) a avut o marjă de profit net de 2,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).