Zurück zur Suche

PANDA SRL

Aktiv

PANDA SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în Municipiul Vaslui. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 126.775 lei și un profit net de 85.258 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 828250 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Vaslui #4398CAEN 4711 #23703

Allgemeine Informationen

NamePANDA SRL
CUI828250
Registrierungsnr.J1991000201377
AdresseStr. RACOVA, 4, Municipiul Vaslui, Vaslui
Haupt-CAEN-Code6820
Genehmigte CAEN-Codes25113100563068207112
Registrierungsdatum07/05/1991
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
RADU FLORINadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

133.000 RON

vs 127.000 RON

≈ 26.300 €

Profit net (2025)

48.400 RON

vs 85.300 RON

≈ 9600 €

Capitaluri proprii (2025)

255.000 RON

vs 257.000 RON

≈ 50.600 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
132.622
≈ 26.300 €
48.368
≈ 9600 €
1
2024
126.775
≈ 25.500 €
85.258
≈ 17.100 €
1
2023
108.083
≈ 21.900 €
79.082
≈ 16.000 €
1
2022
96.399
≈ 19.500 €
76.986
≈ 15.600 €
1
2021
117.468
≈ 23.900 €
48.859
≈ 9930 €
0
2020
123.364
≈ 25.500 €
106.517
≈ 22.000 €
0
2019
133.755
≈ 28.200 €
117.269
≈ 24.700 €
0
2018
80.584
≈ 17.300 €
65.533
≈ 14.100 €
0
2017
83.902
≈ 18.400 €
71.099
≈ 15.600 €
0
2016
70.898
≈ 15.800 €
-32.595
≈ -7260 €
0
2015
83.594
≈ 18.800 €
58.018
≈ 13.100 €
0
2014
65.204
≈ 14.700 €
46.525
≈ 10.500 €
1
2013
11.300
≈ 2560 €
-4.685
≈ -1060 €
1
2012
6.981
≈ 1570 €
-43
≈ -9,65 €
2

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

36,5%

Eigenkapitalrendite (ROE)

19%

Liquiditätsgrad

51,01

Kapitalumschlag

0,51

Umsatz pro Mitarbeiter

133.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2021-09-302022-01-11Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
1996-04-012012-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma PANDA SRL după CUI?

Cauți CUI 828250. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PANDA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PANDA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PANDA SRL, CUI 828250, nr. Reg. Com. J1991000201377, sediu Municipiul Vaslui, Vaslui.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PANDA SRL în 2025?

PANDA SRL (CUI 828250) a avut o marjă de profit net de 36,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).