Zurück zur Suche

CONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ

AktivMwSt.-pflichtig

CONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ este o societate cooperativă înființată în anul 2005 cu sediul în satul Răşinari, județul Sibiu. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 273.159 lei și un profit net de -32.269 lei cu 2 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 775970 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Sibiu #9875CAEN 5630 #4691

Allgemeine Informationen

NameCONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ
CUI775970
Registrierungsnr.C2005000012322
AdresseStr. SIBIULUI, 843, Sat Răşinari, Comuna Răşinari, Sibiu
Haupt-CAEN-Code5630
Genehmigte CAEN-Codes563068209602
Registrierungsdatum07/07/2005
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
RechtsformSC
EigentumsformPROPR.COOPERATISTA-COOPERATIVE DE CONSUM
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
CIONTEA NICOLAEadministrator
BRATU STANAadministrator
LUNGU MARIAadministrator
MIRON IUSTINAreprezentant al persoanei juridice

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

153.000 RON

vs 273.000 RON

≈ 30.400 €

Profit net (2025)

23.600 RON

vs -32.300 RON

≈ 4680 €

Capitaluri proprii (2025)

271.000 RON

vs 271.000 RON

≈ 53.700 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
153.073
≈ 30.400 €
23.583
≈ 4680 €
1
2024
273.159
≈ 54.900 €
-32.269
≈ -6490 €
2
2023
527.097
≈ 107.000 €
40.564
≈ 8200 €
3
2022
505.350
≈ 102.000 €
67.404
≈ 13.700 €
3
2021
419.029
≈ 85.200 €
120.546
≈ 24.500 €
3
2020
273.444
≈ 56.500 €
982
≈ 203 €
3
2019
508.853
≈ 107.000 €
38.244
≈ 8060 €
5
2018
509.277
≈ 109.000 €
43.586
≈ 9370 €
7
2017
431.806
≈ 94.500 €
18.211
≈ 3990 €
7
2016
402.125
≈ 89.500 €
4.692
≈ 1040 €
7
2015
408.422
≈ 91.900 €
26.111
≈ 5870 €
7
2014
360.090
≈ 81.000 €
5.082
≈ 1140 €
7
2013
323.814
≈ 73.300 €
4.740
≈ 1070 €
7
2012
320.425
≈ 71.900 €
2.700
≈ 606 €
7

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

15,4%

Eigenkapitalrendite (ROE)

8,7%

Liquiditätsgrad

13,99

Kapitalumschlag

0,53

Umsatz pro Mitarbeiter

153.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ după CUI?

Cauți CUI 775970. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ?

Datele de facturare sunt denumirea CONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ, CUI 775970, nr. Reg. Com. C2005000012322, sediu Sat Răşinari, Comuna Răşinari, Sibiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ în 2025?

CONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ (CUI 775970) a avut o marjă de profit net de 15,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).