RECO S.R.L.
RECO S.R.L. este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 2. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.440.711 lei și un profit net de 1.278.429 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten
CUI: 728 · Finanzielle Gesundheit
Platzierung 2025: București #14368CAEN 6820 #942
Allgemeine Daten
Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!
Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.
Kostenlos beim Beanspruchen
Geschäftsführer und Vertreter
Quelle: ONRCMwSt.
MwSt.-pflichtig
ONRC-Status
Funcțiune
Status
Aktiver Steuerpflichtiger
Aufgeteilte MwSt.
Wendet keine aufgeteilte MwSt. an
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
3,44 Mio. RON
≈ 683.000 €
Profit net (2025)
1,28 Mio. RON
≈ 254.000 €
Capitaluri proprii (2025)
20,1 Mio. RON
≈ 3,99 Mio. €
Angajați (2025)
2025
3,44 Mio. RON
| 2012 | 448.000 RON | Profit net: -189.000 RON |
|---|---|---|
| 2013 | 653.000 RON | Profit net: 87.300 RON |
| 2014 | 1,06 Mio. RON | Profit net: 109.000 RON |
| 2015 | 1,76 Mio. RON | Profit net: 575.000 RON |
| 2016 | 1,93 Mio. RON | Profit net: 575.000 RON |
| 2017 | 2,03 Mio. RON | Profit net: 600.000 RON |
| 2018 | 1,79 Mio. RON | Profit net: 364.000 RON |
| 2019 | 2,15 Mio. RON | Profit net: 623.000 RON |
| 2020 | 2,41 Mio. RON | Profit net: 812.000 RON |
| 2021 | 2,63 Mio. RON | Profit net: 1,05 Mio. RON |
| 2022 | 2,84 Mio. RON | Profit net: 1,09 Mio. RON |
| 2023 | 2,67 Mio. RON | Profit net: 1,19 Mio. RON |
| 2024 | 2,75 Mio. RON | Profit net: 1,52 Mio. RON |
| 2025 | 3,44 Mio. RON | Profit net: 1,28 Mio. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3.440.711 ≈ 683.000 € | 1.278.429 ≈ 254.000 € | 1 |
| 2024 | 2.748.507 ≈ 553.000 € | 1.517.372 ≈ 305.000 € | 1 |
| 2023 | 2.672.461 ≈ 540.000 € | 1.186.528 ≈ 240.000 € | 1 |
| 2022 | 2.842.314 ≈ 576.000 € | 1.090.923 ≈ 221.000 € | 1 |
| 2021 | 2.628.057 ≈ 534.000 € | 1.049.846 ≈ 213.000 € | 2 |
| 2020 | 2.411.054 ≈ 498.000 € | 811.758 ≈ 168.000 € | 2 |
| 2019 | 2.150.678 ≈ 453.000 € | 623.210 ≈ 131.000 € | 2 |
| 2018 | 1.793.345 ≈ 385.000 € | 363.876 ≈ 78.200 € | 2 |
| 2017 | 2.032.912 ≈ 445.000 € | 600.194 ≈ 131.000 € | 2 |
| 2016 | 1.929.670 ≈ 430.000 € | 574.916 ≈ 128.000 € | 2 |
| 2015 | 1.755.178 ≈ 395.000 € | 575.347 ≈ 129.000 € | 3 |
| 2014 | 1.060.990 ≈ 239.000 € | 108.545 ≈ 24.400 € | 3 |
| 2013 | 652.792 ≈ 148.000 € | 87.315 ≈ 19.800 € | 3 |
| 2012 | 447.828 ≈ 100.000 € | -188.915 ≈ -42.400 € | 3 |
Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Finanzkennzahlen 2025
Nettogewinnmarge
37,2%
Eigenkapitalrendite (ROE)
6,4%
Liquiditätsgrad
4,55
Kapitalumschlag
0,17
Umsatz pro Mitarbeiter
3,44 Mio. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Gleiche Adresse
Unternehmen mit gemeinsamen Geschäftsführern
- B&M LAND DEVELOPMENT SRL
Gemeinsamer Geschäftsführer: HANCEL TIBERIUS
- CRIORTEX RENT S.A.
Gemeinsamer Geschäftsführer: HANCEL TIBERIUS
- MECAPOL S.R.L.
Gemeinsamer Geschäftsführer: HANCEL TIBERIUS
- ROLAND 2005 SRL
Gemeinsamer Geschäftsführer: HANCEL TIBERIUS
- TITAN IMOBILIAR SRL
Gemeinsamer Geschäftsführer: HANCEL TIBERIUS
- ANCORA IMOBILIAR SRL
Gemeinsamer Geschäftsführer: HANCEL TIBERIUS
- ATLANTIC IMOBILIAR SRL
Gemeinsamer Geschäftsführer: HANCEL TIBERIUS
- CANTEMIR DEVELOPMENT SRL
Gemeinsamer Geschäftsführer: HANCEL TIBERIUS
MwSt.-Zeiträume
| Von | Bis | Details |
|---|---|---|
| 1993-07-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma RECO S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 728. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RECO S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru RECO S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea RECO S.R.L., CUI 728, nr. Reg. Com. J1991002681405, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are RECO S.R.L. în 2025?
RECO S.R.L. (CUI 728) a avut o marjă de profit net de 37,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).