Zurück zur Suche

BERMAS SA

AktivMwSt.-pflichtig

BERMAS SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 39.692.797 lei și un profit net de 1.397.066 lei cu 189 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 723636 · Finanzielle Gesundheit

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Platzierung 2025: Suceava #134CAEN 1105 #6

Allgemeine Informationen

NameBERMAS SA
CUI723636
Registrierungsnr.J33/37/1991
AdresseStr. HUMORULUI, 61, Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava
Haupt-CAEN-Code1105
Registrierungsdatum20/02/1991
SteuerbehördeAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Suceava
RechtsformSA
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
SAUCIUC AURELadministrator
ANISOI ELENAadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

39,7 Mio. RON

vs 40 Mio. RON

≈ 7,88 Mio. €

Profit net (2025)

1,4 Mio. RON

vs 1,63 Mio. RON

≈ 277.000 €

Capitaluri proprii (2025)

23,7 Mio. RON

vs 23,8 Mio. RON

≈ 4,71 Mio. €

Angajați (2025)

189
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
39.692.797
≈ 7,88 Mio. €
1.397.066
≈ 277.000 €
189
2024
39.962.190
≈ 8,03 Mio. €
1.629.245
≈ 328.000 €
192
2023
34.066.310
≈ 6,89 Mio. €
1.150.178
≈ 233.000 €
193
2022
30.137.703
≈ 6,11 Mio. €
1.467.509
≈ 298.000 €
191
2021
28.716.050
≈ 5,84 Mio. €
1.669.686
≈ 339.000 €
189
2020
28.982.485
≈ 5,99 Mio. €
1.662.575
≈ 344.000 €
196
2019
32.755.319
≈ 6,9 Mio. €
1.958.209
≈ 413.000 €
204
2018
30.225.768
≈ 6,5 Mio. €
1.639.590
≈ 352.000 €
199
2017
27.964.969
≈ 6,12 Mio. €
1.758.623
≈ 385.000 €
196
2016
24.985.187
≈ 5,56 Mio. €
1.528.840
≈ 340.000 €
190
2015
24.215.956
≈ 5,45 Mio. €
1.555.663
≈ 350.000 €
191
2014
23.413.208
≈ 5,27 Mio. €
932.523
≈ 210.000 €
194
2013
23.653.855
≈ 5,35 Mio. €
1.277.371
≈ 289.000 €
198
2012
23.912.201
≈ 5,37 Mio. €
1.581.486
≈ 355.000 €
200

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

3,5%

Eigenkapitalrendite (ROE)

5,9%

Liquiditätsgrad

2,04

Kapitalumschlag

1,08

Umsatz pro Mitarbeiter

210.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BERMAS SA după CUI?

Cauți CUI 723636. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BERMAS SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BERMAS SA?

Datele de facturare sunt denumirea BERMAS SA, CUI 723636, nr. Reg. Com. J33/37/1991, sediu Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BERMAS SA în 2025?

BERMAS SA (CUI 723636) a avut o marjă de profit net de 3,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).