Zurück zur Suche

CON BUCOVINA SA

AktivMwSt.-pflichtig

CON BUCOVINA SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în Municipiul Suceava. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 66.356.621 lei și un profit net de 3.226.612 lei cu 149 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 712912 · Finanzielle Gesundheit

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Platzierung 2025: Suceava #74CAEN 4221 #20

Allgemeine Informationen

NameCON BUCOVINA SA
CUI712912
Registrierungsnr.J1991000098337
AdresseCalea UNIRII, 25, Municipiul Suceava, Suceava
Haupt-CAEN-Code4221
Registrierungsdatum13/03/1991
SteuerbehördeAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Suceava
RechtsformSA
EigentumsformPROPR.MIXTA-DE STAT SI PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
LAHMAN ILIEadministrator
MOLDOVICEAN GAVRILadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

65,3 Mio. RON

vs 66,4 Mio. RON

≈ 13 Mio. €

Profit net (2025)

3,72 Mio. RON

vs 3,23 Mio. RON

≈ 737.000 €

Capitaluri proprii (2025)

11,7 Mio. RON

vs 14,9 Mio. RON

≈ 2,31 Mio. €

Angajați (2025)

136
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
65.289.356
≈ 13 Mio. €
3.715.224
≈ 737.000 €
136
2024
66.356.621
≈ 13,3 Mio. €
3.226.612
≈ 649.000 €
149
2023
51.572.108
≈ 10,4 Mio. €
2.446.700
≈ 495.000 €
159
2022
51.465.734
≈ 10,4 Mio. €
2.307.060
≈ 468.000 €
157
2021
36.551.275
≈ 7,43 Mio. €
1.462.989
≈ 297.000 €
168
2020
34.718.367
≈ 7,18 Mio. €
1.044.600
≈ 216.000 €
167
2019
26.742.759
≈ 5,64 Mio. €
475.923
≈ 100.000 €
160
2018
22.706.299
≈ 4,88 Mio. €
592.571
≈ 127.000 €
160
2017
23.323.716
≈ 5,11 Mio. €
554.714
≈ 121.000 €
145
2016
22.532.779
≈ 5,02 Mio. €
696.554
≈ 155.000 €
165
2015
46.320.449
≈ 10,4 Mio. €
1.623.921
≈ 365.000 €
178
2014
30.940.827
≈ 6,96 Mio. €
796.256
≈ 179.000 €
192
2013
30.907.899
≈ 6,99 Mio. €
678.880
≈ 154.000 €
—
2012
62.152.230
≈ 13,9 Mio. €
992.945
≈ 223.000 €
197

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

5,7%

Eigenkapitalrendite (ROE)

31,9%

Liquiditätsgrad

1,23

Kapitalumschlag

1,56

Umsatz pro Mitarbeiter

480.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CON BUCOVINA SA după CUI?

Cauți CUI 712912. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CON BUCOVINA SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CON BUCOVINA SA?

Datele de facturare sunt denumirea CON BUCOVINA SA, CUI 712912, nr. Reg. Com. J1991000098337, sediu Municipiul Suceava, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CON BUCOVINA SA în 2025?

CON BUCOVINA SA (CUI 712912) a avut o marjă de profit net de 5,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).