Zurück zur Suche

POINT RO SRL

Aktiv

POINT RO SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în Municipiul Oradea, Bihor. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 70.200 lei și un profit net de 10.977 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 6618249 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Bihor #18246CAEN 7311 #9119

Allgemeine Informationen

NamePOINT RO SRL
CUI6618249
Registrierungsnr.J1994004737053
AdresseTRAIAN, 17, Municipiul Oradea, Bihor
Haupt-CAEN-Code6820
Registrierungsdatum16/12/1994
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
GOGA DANIELAadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

70.200 RON

vs 70.200 RON

≈ 13.900 €

Profit net (2025)

13.000 RON

vs 11.000 RON

≈ 2580 €

Capitaluri proprii (2025)

250.000 RON

vs 237.000 RON

≈ 49.600 €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
70.200
≈ 13.900 €
12.984
≈ 2580 €
0
2024
70.200
≈ 14.100 €
10.977
≈ 2210 €
—
2023
70.200
≈ 14.200 €
23.397
≈ 4730 €
—
2022
70.200
≈ 14.200 €
46.556
≈ 9440 €
—
2021
66.066
≈ 13.400 €
49.984
≈ 10.200 €
—
2020
63.046
≈ 13.000 €
10.819
≈ 2240 €
—
2019
60.478
≈ 12.700 €
19.012
≈ 4010 €
—
2018
66.581
≈ 14.300 €
38.476
≈ 8270 €
—
2017
65.311
≈ 14.300 €
106.466
≈ 23.300 €
0
2016
61.968
≈ 13.800 €
20.035
≈ 4460 €
—
2015
36.018
≈ 8100 €
7.026
≈ 1580 €
—
2014
61.208
≈ 13.800 €
8.668
≈ 1950 €
1
2013
38.424
≈ 8700 €
-29.824
≈ -6750 €
1
2012
19.565
≈ 4390 €
-30.365
≈ -6810 €
1

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

18,5%

Eigenkapitalrendite (ROE)

5,2%

Liquiditätsgrad

0,1

Kapitalumschlag

0,16

Umsatz pro Mitarbeiter

—

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
1997-09-012011-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma POINT RO SRL după CUI?

Cauți CUI 6618249. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru POINT RO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru POINT RO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea POINT RO SRL, CUI 6618249, nr. Reg. Com. J1994004737053, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are POINT RO SRL în 2025?

POINT RO SRL (CUI 6618249) a avut o marjă de profit net de 18,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).