THEREZIA PRODCOM SRL
THEREZIA PRODCOM SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în satul Pănet, județul Mureș. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 84.414.862 lei, profitul net a fost de 9.718.127 lei și numărul angajaților a fost de 125.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten
CUI: 6525450 · Finanzielle Gesundheit
Platzierung 2025: Mureș #79CAEN 1051 #17
Allgemeine Informationen
Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!
Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.
Kostenlos beim Beanspruchen
Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter
Quelle: ONRCMwSt.
MwSt.-pflichtig
ONRC-Status
Funcțiune
Status
Aktiver Steuerpflichtiger
Aufgeteilte MwSt.
Wendet keine aufgeteilte MwSt. an
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
84,4 Mio. RON
≈ 16,8 Mio. €
Profit net (2025)
9,72 Mio. RON
≈ 1,93 Mio. €
Capitaluri proprii (2025)
29,4 Mio. RON
≈ 5,84 Mio. €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 84.414.862 ≈ 16,8 Mio. € | 9.718.127 ≈ 1,93 Mio. € | 125 |
| 2024 | 77.356.076 ≈ 15,6 Mio. € | 9.684.692 ≈ 1,95 Mio. € | 113 |
| 2023 | 69.964.611 ≈ 14,1 Mio. € | 4.739.864 ≈ 958.000 € | 110 |
| 2022 | 69.301.484 ≈ 14,1 Mio. € | 4.927.760 ≈ 999.000 € | 107 |
| 2021 | 52.464.367 ≈ 10,7 Mio. € | 3.983.368 ≈ 810.000 € | 110 |
| 2020 | 50.090.836 ≈ 10,4 Mio. € | 3.736.787 ≈ 773.000 € | 113 |
| 2019 | 47.786.871 ≈ 10,1 Mio. € | 4.231.273 ≈ 892.000 € | 119 |
| 2018 | 41.187.207 ≈ 8,85 Mio. € | 1.912.692 ≈ 411.000 € | 104 |
| 2017 | 38.180.912 ≈ 8,36 Mio. € | 4.422.972 ≈ 968.000 € | 101 |
| 2016 | 34.014.022 ≈ 7,57 Mio. € | 5.254.549 ≈ 1,17 Mio. € | 91 |
| 2015 | 33.695.763 ≈ 7,58 Mio. € | 3.209.398 ≈ 722.000 € | 93 |
| 2014 | 29.619.214 ≈ 6,66 Mio. € | 464.432 ≈ 104.000 € | 103 |
| 2013 | 24.293.376 ≈ 5,5 Mio. € | 654.073 ≈ 148.000 € | 92 |
| 2012 | 21.454.524 ≈ 4,81 Mio. € | 781.323 ≈ 175.000 € | 92 |
Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Finanzkennzahlen 2025
Nettogewinnmarge
11,5%
Eigenkapitalrendite (ROE)
33%
Liquiditätsgrad
1,73
Kapitalumschlag
1,97
Umsatz pro Mitarbeiter
675.000 RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
- BIO AGRAS SRL(Mureş)
- AGRO DALOLTI S.R.L.(Mureş)
- BEIAN ALEXANDRU ANDREI ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ(Mureş)
- BEIAN IOAN CĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ(Mureş)
- BODO BOTOND ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ(Mureş)
- KOVÁCS A.I. BÉLA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ(Mureş)
- OMLAS COOPERATIVA AGRICOLĂ(Mureş)
- PANTEA L. CORNEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ(Mureş)
Unternehmen mit gemeinsamen Geschäftsführern
- OMLAS COOPERATIVA AGRICOLĂ
Gemeinsamer Geschäftsführer: BARTHA MÁRTON
- THEREZIA INVEST S.R.L.
Gemeinsamer Geschäftsführer: BARTHA MÁRTON
MwSt.-Zeiträume
| Von | Bis | Details |
|---|---|---|
| 1997-05-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma THEREZIA PRODCOM SRL după CUI?
Cauți CUI 6525450. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru THEREZIA PRODCOM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru THEREZIA PRODCOM SRL?
Datele de facturare sunt denumirea THEREZIA PRODCOM SRL, CUI 6525450, nr. Reg. Com. J1994001177261, sediu Sat Pănet, Comuna Pănet, Mureş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are THEREZIA PRODCOM SRL în 2025?
THEREZIA PRODCOM SRL (CUI 6525450) a avut o marjă de profit net de 11,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).