Zurück zur Suche

TUNI PROD SERV SRL

Aktiv

TUNI PROD SERV SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în Municipiul Câmpia Turzii, Cluj. Pentru anul 2025, cifra de afaceri este de 31.000 lei și profitul net este de 23.741 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 5679221 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Cluj #37655CAEN 6820 #12435

Allgemeine Informationen

NameTUNI PROD SERV SRL
CUI5679221
Registrierungsnr.J1994000909128
AdresseStr. 1 MAI, 36, Municipiul Câmpia Turzii, Cluj
Haupt-CAEN-Code6820
Genehmigte CAEN-Codes55416820
Registrierungsdatum30/03/1994
SteuerbehördeUnitatea Fiscală Municipală Turda
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

31.000 RON

vs 17.500 RON

≈ 6150 €

Profit net (2025)

23.700 RON

vs 7880 RON

≈ 4710 €

Capitaluri proprii (2025)

24.000 RON

vs 16.400 RON

≈ 4760 €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
31.000
≈ 6150 €
23.741
≈ 4710 €
0
2024
17.500
≈ 3520 €
7.877
≈ 1580 €
—
2023
22.500
≈ 4550 €
10.323
≈ 2090 €
—
2022
30.000
≈ 6080 €
22.508
≈ 4560 €
—
2021
82.115
≈ 16.700 €
9.519
≈ 1930 €
1
2020
210.814
≈ 43.600 €
11.279
≈ 2330 €
2
2019
260.215
≈ 54.800 €
10.714
≈ 2260 €
2
2018
209.637
≈ 45.000 €
-11.244
≈ -2420 €
2
2017
215.426
≈ 47.200 €
-10.898
≈ -2390 €
2
2016
213.030
≈ 47.400 €
3.008
≈ 670 €
2
2015
208.984
≈ 47.000 €
-11.479
≈ -2580 €
3
2014
208.853
≈ 47.000 €
5.824
≈ 1310 €
3
2013
230.560
≈ 52.200 €
3.473
≈ 786 €
2
2012
288.111
≈ 64.700 €
7.313
≈ 1640 €
3

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

76,6%

Eigenkapitalrendite (ROE)

98,9%

Liquiditätsgrad

5,52

Kapitalumschlag

1,03

Umsatz pro Mitarbeiter

—

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2008-02-012016-01-20Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
1994-10-012002-09-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma TUNI PROD SERV SRL după CUI?

Cauți CUI 5679221. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TUNI PROD SERV SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TUNI PROD SERV SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TUNI PROD SERV SRL, CUI 5679221, nr. Reg. Com. J1994000909128, sediu Municipiul Câmpia Turzii, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TUNI PROD SERV SRL în 2025?

TUNI PROD SERV SRL (CUI 5679221) a avut o marjă de profit net de 76,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).