Zurück zur Suche

ARA SRL

Aktiv

ARA SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în municipiul Mediaș, județul Sibiu. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 314.886 lei și un profit net de 60.870 lei cu 2 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 5594826 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Sibiu #6898CAEN 4771 #1549

Allgemeine Informationen

NameARA SRL
CUI5594826
Registrierungsnr.J1994000561324
AdresseStr. BLAJULUI, 13, Municipiul Mediaş, Sibiu
Haupt-CAEN-Code4771
Genehmigte CAEN-Codes47124751476347714772
Registrierungsdatum15/04/1994
SteuerbehördeUnitatea Fiscală Municipală Mediaş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
MIJA CECILIAadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

315.000 RON

vs 291.000 RON

≈ 62.500 €

Profit net (2025)

60.900 RON

vs 76.100 RON

≈ 12.100 €

Capitaluri proprii (2025)

272.000 RON

vs 411.000 RON

≈ 53.900 €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
314.886
≈ 62.500 €
60.870
≈ 12.100 €
2
2024
291.496
≈ 58.600 €
76.123
≈ 15.300 €
1
2023
275.034
≈ 55.600 €
89.075
≈ 18.000 €
1
2022
282.538
≈ 57.300 €
75.431
≈ 15.300 €
1
2021
276.088
≈ 56.100 €
81.503
≈ 16.600 €
1
2020
276.082
≈ 57.100 €
86.383
≈ 17.900 €
1
2019
280.801
≈ 59.200 €
84.992
≈ 17.900 €
1
2018
262.867
≈ 56.500 €
85.832
≈ 18.400 €
1
2017
189.647
≈ 41.500 €
54.391
≈ 11.900 €
1
2016
165.190
≈ 36.800 €
40.030
≈ 8910 €
1
2015
172.842
≈ 38.900 €
29.093
≈ 6550 €
2
2014
133.388
≈ 30.000 €
18.017
≈ 4050 €
2
2013
77.160
≈ 17.500 €
-6.136
≈ -1390 €
2
2012
100.581
≈ 22.600 €
-481
≈ -108 €
2

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

19,3%

Eigenkapitalrendite (ROE)

22,4%

Liquiditätsgrad

7,12

Kapitalumschlag

1

Umsatz pro Mitarbeiter

157.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
1997-07-012002-09-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ARA SRL după CUI?

Cauți CUI 5594826. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ARA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ARA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ARA SRL, CUI 5594826, nr. Reg. Com. J1994000561324, sediu Municipiul Mediaş, Sibiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ARA SRL în 2025?

ARA SRL (CUI 5594826) a avut o marjă de profit net de 19,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).