Zurück zur Suche

TVM PRIME CONSTRUCT S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

TVM PRIME CONSTRUCT S.R.L. are sediul în sat Vasilaţi, Comuna Vasilaţi, Călăraşi. Compania a înregistrat o cifră de afaceri de 38.570 lei și un profit net de 13.934 lei în anul 2025.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 52865838 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Călărași #4860CAEN 4399 #2689

Allgemeine Informationen

NameTVM PRIME CONSTRUCT S.R.L.
CUI52865838
Registrierungsnr.J2025085966007
AdresseZimbrului, 16, Sat Vasilaţi, Comuna Vasilaţi, Călăraşi
Haupt-CAEN-Code4399
Registrierungsdatum07/11/2025 09:07:11
SteuerbehördeUnitatea Fiscală Orăşenească Budeşti
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

38.600 RON

≈ 7660 €

Profit net (2025)

13.900 RON

≈ 2770 €

Capitaluri proprii (2025)

13.900 RON

≈ 2770 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
38.570
≈ 7660 €
13.934
≈ 2770 €
1
2024Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2023Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2022Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2021Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2020Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2019Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2018Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 13. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

36,1%

Eigenkapitalrendite (ROE)

100%

Liquiditätsgrad

0,11

Kapitalumschlag

0,21

Umsatz pro Mitarbeiter

38.600 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2026-09-09—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TVM PRIME CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 52865838. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TVM PRIME CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TVM PRIME CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea TVM PRIME CONSTRUCT S.R.L., CUI 52865838, nr. Reg. Com. J2025085966007, sediu Sat Vasilaţi, Comuna Vasilaţi, Călăraşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TVM PRIME CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

TVM PRIME CONSTRUCT S.R.L. (CUI 52865838) a avut o marjă de profit net de 36,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).