Zurück zur Suche

DEEALUCA CONSTRUCT S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

DEEALUCA CONSTRUCT S.R.L. este o firmă cu sediul în Municipiul Dej, Cluj, având ca activitate principală lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 169.494 lei și un profit net de 65.089 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 52438578 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Cluj #24752CAEN 4221 #715

Allgemeine Informationen

NameDEEALUCA CONSTRUCT S.R.L.
CUI52438578
Registrierungsnr.J2025066504004
AdresseECATERINA TEODOROIU, 34B, Municipiul Dej, Cluj
Haupt-CAEN-Code4221
Registrierungsdatum03/09/2025 15:17:12
SteuerbehördeUnitatea Fiscală Municipală Dej
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
CRISTEA ADRIANAadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

169.000 RON

≈ 33.600 €

Profit net (2025)

65.100 RON

≈ 12.900 €

Capitaluri proprii (2025)

65.100 RON

≈ 12.900 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
169.494
≈ 33.600 €
65.089
≈ 12.900 €
1
2024Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2023Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2022Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2021Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2020Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2019Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).
2018Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 19. August 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

38,4%

Eigenkapitalrendite (ROE)

100%

Liquiditätsgrad

1,29

Kapitalumschlag

0,68

Umsatz pro Mitarbeiter

169.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2025-09-04—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DEEALUCA CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 52438578. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DEEALUCA CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DEEALUCA CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea DEEALUCA CONSTRUCT S.R.L., CUI 52438578, nr. Reg. Com. J2025066504004, sediu Municipiul Dej, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DEEALUCA CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

DEEALUCA CONSTRUCT S.R.L. (CUI 52438578) a avut o marjă de profit net de 38,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).